Nutarė atsistatydinti iš skyriaus pirmininko pareigų

Nutarė atsistatydinti iš skyriaus pirmininko pareigų / Kęstutis Zinkevičius. Dainiaus Vyto nuotr.

Iš pareigų nutarė trauktis Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Ukmergės skyriaus pirmininkas Kęstutis Zinkevičius.

Skyriaus pirmininku jis buvo išrinktas šių metų birželio mėnesį.

Praėjusią kadenciją savivaldybės taryboje politikas ėjo Biudžeto ir ekonominės plėtros komiteto pirmininko, o šią kadenciją eina Kontrolės komiteto pirmininko pareigas.

„Dauguma jūsų girdėjo viešojoje erdvėje paskelbtas abejones dėl Ukmergės rajono savivaldybės tarybos nariams skirtų išmokų panaudojimo teisėtumo.

Apgailestauju, jei pateikta informacija sukėlė abejones tinkama tarybos narių veikla praėjusioje kadencijoje.

Jausdamas moralinę atsakomybę, kai politikams taikomi aukščiausi skaidrumo standartai, nusprendžiau atsistatydinti iš TS-LKD Ukmergės skyriaus pirmininko pareigų. Taip pat nekandidatuoti artimiausiuose rinkimuose į Europos Parlamentą bei LR Seimą“, – tokią žinią politikas paskelbė savo feisbuko paskyroje.

Jo pavardė minima tarp tų, kurie galimai neskaidriai naudojo veiklai skirtas lėšas, pildamiesi kurą automobiliui.

Telefonu pakalbintas savivaldybės tarybos narys sakė, kad daugiau nieko pridurti prie išplatintos žinios kol kas negali. Tolesnė įvykių seka – oficialūs atsistatydinimo dokumentų teikimai, o vėliau – naujo skyriaus pirmininko rinkimai.

Rugsėjo mėnesį vykusiame TS-LKD Ukmergės skyriaus visuotiniame susirinkime K. Zinkevičius buvo tarp iškeltų kandidatų į Europos Parlamentą. 

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *