Oro drėkintuvas: ieškokime geriausio kartu!

Oro drėkintuvas: ieškokime geriausio kartu! /

Sukurti tobulą mikroklimatą namuose šiais laikais yra labai paprasta, kadangi rinkoje galima rasti labai daug įvairios įrangos, kuri sureguliuoja drėgmę, šilumą, padeda išvengti šalčio bei sauso oro. Skirtingose patalpose reikalingas skirtingas oro drėkintuvas, kuris normalizuoja mikroklimatą ir pagerina patalpose esančių žmonių savijautą.

Įranga papildomai reikalinga siekiant apsaugoti baldus nuo greitesnio susidėvėjimo, taip pat, norint išvengti sausumo jausmo namuose, kuris dažnai sukelia įvairias kvėpavimo takų ligas. Kadangi prekybos vietose kambario drėkintuvas  gali būt labai įvairus – nurodysime pagrindinius aspektus, kuriuos naudinga įvertinti ieškant Jums labiausiai tinkamos įrangos.

Pirmiausia įvertinkite, ar Jums reikalingas:

  • Garinis (pasiekia labai aukštą intensyvumo lygį, puikiai tinka didelėms patalpoms drėkinti, tad ne tik namams, tačiau ir komercinio tipo pastatams).
  • Ultragarsinis drėkintuvas (n tik drėkina, tačiau efektyviai naikina namuose esančias bakterijas, neturi jokio neigiamo poveikio, negadina baldų, suteikia aukščiausio lygio komfortą).

Ieškant įrangos svarbu įvertinti – kokį plotą reikės drėkinti. Pagal tai reikia ieškoti ir labiausiai tinkamo intensyvumo įrangos, kuri geba aptarnauti tiek mažas, tiek labai didelės patalpas. Paprastas efektyvumo pasirinkimas įvertinamas pagal tai, kokį plotą reikia drėkinti ir kiek vandens bus sunaudojama.

Metrai (kvadratu)

Iki 45

45-59

59-90

90-180

180 <

Litrai/val.

7-9

10-12

12-21

21-41

41-50 <

Pagal tai, kokio dydžio patalpą reikia drėkinti – nesunkiai apsispręsite, kokio intensyvumo įranga yra reikalinga.

Žinoma, naudinga detaliau susipažinti ir su įrangos akustinėmis savybėmis. Verta rinktis tuos, kurie veikia tyliai. Žinoma, visa šiais laikais kurta įranga pritaikyta prie komfortabilaus žmogaus gyvenimo, tad jie tikrai neveikia garsiai. Jeigu pirksite dėvėtą, kuri buvo kurtas anksčiau – būtinai susižinokite, kokį garsą jis skleidžia ir įvertinkite, ar tai nekels diskomforto.

Suprantama, kad natūralus paieškų kriterijus yra kaina, kuri gali labai varijuoti. Pirkdami internetu papildomai galite sutaupyti, kadangi kur kas paprasčiau pamatyti akcijas bei nuolaidas ir nepermokėti. Užsisakykite naujienlaiškius ir pirmas sužinokite apie naujausias galimybes.

Kaip papildomas niuansas gali būti įvertinimas ir stilius. Juk kambario drėkintuvas dažniausiai pastatomas patalpos centre, tad jis yra puikiai matomas. Siekiant, kad jis nesugadintų interjero – rinkitės tokį, kuris puikiai įsikomponuoja į stilių.

Jeigu pasirinkti vistiek sudėtinga – pirkite internetu ir pasitarkite su konsultantais, kurie mielai atsakys į visus klausimus bei padės rasti Jums labiausiai tinkamą įrangą.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *