Pagyvenusių žmonių šventė Deltuvoje

Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga smagus renginys vyko Deltuvoje. Į šventę „Metai bėga, mintys lekia praeitin…“ rinkosi žmonės iš Deltuvos, Atkočių, Dainavos, Varinės bendruomenių. Sulaukta ir svečių iš Ukmergės. Savo apsilankymu jie ypač pradžiugino Deltuvos senelių namų gyventojus.

2 straipsnio 1 nuotr.10-14

 

 

Deltuvos bendruomenės vaikučiai vaišino pyragais.


 

 

Savo eiles skaitė Leonora Jankeliūnienė, koncertavo Deltuvos kultūros namų kaimo kapela, Varinės kaimo bendruomenės saviveiklininkai, Ukmergės krašto neįgaliųjų sąjungos vokalinis ansamblis „Daina“, LPS „Bočiai“ Ukmergės skyriaus kolektyvai „Raskila“ ir „Rudenėlis“. Muzika išjudino šventės dalyvius. Šoko ir jauni, ir garbaus amžiaus sulaukę senoliai.

Daug šiltų sveikinimo žodžių jiems išsakė Deltuvos seniūnas Salvijus Stimburys, LPS „Bočiai“ Ukmergės skyriaus pirmininko pavaduotoja Genovaitė Navikienė, Varinės kaimo bendruomenės pirmininkė Regina Černiauskienė. Ypač šiltai visi sutiko atvykusį Atkočių kaimo bendruomenės jaunimą.

Minint pagyvenusių žmonių dieną, daug kur organizuojamos įvairiausios akcijos senjorams: jie kviečiami vaišintis arbata, rudens gėrybėmis. Šiemet nusprendėme tokią akciją surengti ir mūsų miestelyje.

Į prašymą atsiliepė UAB „Rokiškio pieno gamyba“ filialas Ukmergės pieninė, UAB „Audrė“, Deltuvos seniūnas S. Stimburys. Jiems nuoširdžiai dėkojame. Tačiau labiausiai nudžiugino Deltuvos miestelio bendruomenės vaikučiai. Rugilė dovanojo poezijos posmus, Lukrecija, Kamilė, Viktorija kartu su mamytėmis ir dienos centro „Delnai“ vaikučiai, padedami auklėtojų, seneliams iškepė obuolių pyragų. Mažieji buvo apdovanoti „Gustavo“ kepurėmis…

Iki vėlaus vakaro skambėjo dainos, sukosi poros. Tikime, kad bent trumpam padėjome užmiršti kasdienybę. Juk taip gera pabūti kartu ir pasijusti reikalingiems.

Daiva STIMBURIENĖ

Ukmergės kultūros centro Deltuvos filialo vedėja

2 straipsnio 2 nuotr.10-14


 

Dalintis
Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *