Paminėjo įkurtuves, pasodino ąžuoliukų

Paminėjo įkurtuves

Minėdama atkurtos Lietuvos šimtmetį Jasiuliškių socialinės globos namų bendruomenė susirinko į šį pavasarį pasodintą parką atidengti paminklinio akmens. Jis yra išskirtinės formos – pailgas, tokie akmenys vadinami stabakūliais.

Šventėje dalyvavo Seimo narys Juozas Varžgalys, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Socialinės globos įstaigų skyriaus vyriausioji specialistė Jurgita Jokubauskienė, Vidiškių parapijos klebonas Laurynas Grikietis, sulaukta kitų svečių.

Pašventinus akmenį ir pasodinus ąžuoliuką šventės dalyviai rinkosi prie renovuotų įstaigos namų „Gilė“, kuriuose globotiniai gali gyventi savarankiškai. Skambėjo sveikinimai, gyventojai nuoširdžiai dėkojo globos namų direktoriui Viliui Petrauskui už puikias gyvenimo sąlygas. Jasiuliškių bendruomenei sudainavus dainą „Giminės“ buvo pasodintas dar vienas ąžuoliukas. Tradiciškai perkirpta įkurtuvių juostelė.

Gyventojai su malonumu vedžiojo svečius po savo naujus kambarius, rodė virtuvėles, džiaugėsi. Vedėsi juos net į sandėliukus, daržą. Vėliau visi susirinko į bendrą namų salę, kur buvo paruošti pačių šeimininkių karšti patiekalai, ką tik iškepti naujose orkaitėse pyragai.

Apie tai papasakojo Jasiuliškių socialinės globos namų užimtumo specialistė Daiva Šermukšnienė ir bibliotekininkė Vilma Belapetravičienė.

TAGGED:
Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *