Papiktino klaidingi įspėjimai

Vietinę rinkliavą už komunalinių atliekų surinkimą tvarkingai mokėjusius ukmergiškius papiktino klaidingi įspėjimai, jog turi skolų ir kad jos bus perduotos skolų išieškotojams.

Įspėjimus, jog skolos bus perduotos skolų išieškojimo įmonei UAB „Julianus Portfolio“, žmonės  gavo SMS žinutėmis ar elektroniniais laiškais.

Tačiau, puolus aiškintis situacijos, nurodytais telefonais prisiskambinti nebuvo įmanoma.

Savivaldybė skelbia, jog dalis gyventojų klaidingus pranešimus apie turimas įmokų už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą skolas gavo dėl programinės įrangos netinkamo veikimo.

„Prisiimame atsakomybę už netikslią informaciją ir taisome klaidas, kad jos ateityje nepasikartotų. Prašome gyventojų kantrybės ir atsiprašome.

Tuos gyventojus, kurie yra tikri, kad įmoką už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą už laikotarpį iki 2023 m. gruodžio 31 d. yra sumokėję, prašome ignoruoti visus gaunamus pranešimus apie neva esamą skolą“, – skelbia rajono savivaldybė.

UŽ inf.

Dalintis
1  komentaras
  • konkreciai.ignoruokit ir viskas.cia bl jusu kasiakas jusu susikta programa tai ir atsakykit kaip pridera.asmeniskai siuskit laiškus ir atsiprašinekit.ar patys darot ignora.pinigus paimt pirmi o atsakyt niekaip.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *