Pasigenda greitį ribojančių ženklų

Pasigenda greitį ribojančių ženklų /

Kareivinių gatvės gyventojai skundėsi dėl to, kad čia jiems nesaugu, nes šioje vietoje reikia saugotis „lakstančių“ automobilių.

Pasakojo, kad, neseniai sutvarkius Paupio gatvę, buvo išasfaltuota ir Kareivinių gatvė. Džiaugiasi, kad dabar gražu ir patogu, tačiau, sako, labai pamėgo mašinomis „skrieti“ vairuotojai, ypač – jaunimėlis.

Skaitytojai minėjo nesaugiu tapusį ruožą Kareivinių gatve link V. Krėvės gatvės. Mano, kad ten būtini greitį ribojantys ženklai, teiravosi, kas – policija ar savivaldybė – turėtų pasirūpinti.

Pasak rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininko Vlado Butkaus, visoje renovuotoje Paupio gatvėje, su kuria susikerta Kareivinių gatvė, greitis apribotas iki 30 kilometrų per valandą. Taip pat įrengtos greičio ribojimo salelės.

„Kareivinių gatvės tik labai maža dalis yra renovuota. Toje dalyje yra kelio vingis ir pati gatvė yra pakankamai siaura, tokiomis eismo sąlygomis „lakstyti“ toje gatvės atkarpoje yra sudėtinga“, – svarsto jis.

„Jeigu žmonės mano, kad šioje vietoje reikalingi papildomi greičio ribojimo ženklai, jie turėtų kreiptis į Ukmergės rajono savivaldybės saugaus eismo komisiją“, – pataria pareigūnas.

Savivaldybę šis klausimas taip pat pasiekė. Antradienį apie tai kalbėta saugaus eismo komisijoje.

Rekonstruojant Paupio gatvę, Kareivinių gatvėje tik mažame ruože buvo remontuota asfalto danga. Jos perklojimo darbus vykdė AB „Kelių priežiūra“.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *