Pašilėje rekonstravo Vaitkuškio gatvę

Gedimino Nemunaičio nuotr. Vaitkuškio gatvė suremontuota iki įkalnės.

Savivaldybė skelbia, kad Ukmergėje oficialiai atidaryta rekonstruota Vaitkuškio gatvė.

Projektas įgyvendintas pernai savivaldybei gavus finansavimą iš Ekonomikos ir inovacijų ministerijos šios Pašilėje esančios gatvės rekonstrukcijai. Projektui įgyvendinti gauta beveik 350 tūkst. Eur.

Savivaldybės administracijos Strateginio planavimo, investicijų ir verslo plėtros skyrius buvo parengęs paraišką, kurios tikslas – sutvarkyti viešąją susisiekimo infrastruktūrą, vedančią į Pašilėje įsikūrusią UAB „Ukmergės pramonės parkas“.

Rekonstruotas 430 metrų ilgio Vaitkuškio gatvės ruožas – įrengta nauja asfaltbetonio danga, atstatyti pagrindai, dešinėje pusėje įrengtas 1,5 metro pločio pėsčiųjų takas, pritaikytas neįgaliesiems, atnaujinti lietaus nuotekų tinklai, modernizuotas apšvietimo tinklas, įrengtos kabelinės elektros linijos ir LED šviestuvai.

Šią savaitę vykusiame oficialiame gatvės atidaryme dalyvavo Ukmergės rajono savivaldybės meras Darius Varnas, vicemeras Eugenijus Kuodelis, administracijos direktorė Inga Pračkailė, Statybos ir infrastruktūros skyriaus vedėjas Tadas Balžekas, rangovai, UAB ,,Stansefabrikken“ darbuotojai.

,,Mūsų organizacijos viena iš kertinių vertybių yra bendradarbiavimas. Džiugu, kad ir miesto savivaldos organizacijoms nesvetima ši vertybė. Malonu matyti, kad miesto valdžia atliepia verslo ir gyventojų poreikius, ir linkiu, kad šis įgyvendintas projektas taptų gražiu pavyzdžiu ateities iniciatyvoms“, – teigė UAB ,,Stansefabrikken“ generalinis direktorius Giedrius Zeniauskas.

Gatvės atidarymo metu meras D. Varnas dėkojo projekto iniciatoriams ir pabrėžė, kad rajono savivaldybė, bendradarbiaudama su verslu ir bendruomene, toliau sieks kurti palankią aplinką miesto plėtrai ir gyventojų gerovei.

UŽ inf.

Dalintis
Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *