PASIMATUOK SANATORIJĄ – gydomoji programa už itin patrauklią kainą

Nedrįsti apsilankyti sanatorijoje? Galvoji, kad ji skirta tik tiems, kurie serga, yra po traumų? O gal iš esmės nori susipažinti su sanatorinio gydymo principais, bet vis neatrandi laiko? „Eglės sanatorijoje“ apsilankė ir savo sveikata pasirūpino jau daugiau nei 1 milijonas žmonių iš Lietuvos ir užsienio šalių! Ar Tu vienas iš jų? 

Jei ne, „Eglės sanatorija“ Druskininkuose ir Birštone kviečia Tave „pasimatuoti sanatoriją“! Šok į tikro sveikatos entuziasto roges ir išbandyk tai, kuo jau daugiau nei 50 metų mėgaujasi lietuviai ir užsienio svečiai. Jeigu jau esi buvęs „Eglės sanatorijoje“, tačiau pažįsti, kam dar neteko joje lankytis – pasiimk jį drauge. Ir abu mėgaukitės specialiu pasiūlymu už itin patrauklią kainą!

Mes paruošėme specialią programą – Gydomąją programą PASIMATUOK SANATORIJĄ – dar niekada nebuvusiems „Eglės sanatorijoje“ už itin patrauklią kainą. Programą sudaro 5 pagrindinės sanatorijos procedūros, kurias konkrečiai skiria gydytojas pagal jūsų esamą sveikatos būklę. Tai masažai, mineralinės vonios, durpinio purvo, kineziterapijos, fizioterapijos ir relaksacijos procedūros. Nežinote, kas tai? Ne bėda. Gydytojo konsultacijos metu sužinosite, o procedūros metu – patirsite.

Be procedūrų Tavęs laukia neriboti apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse, pusryčiai, pietūs, vakarienės ir užkandžių barai, natūralus mineralinis vanduo biuvetėje, visos laisvalaikio ir sporto pramogos nemokamai: stalo ir lauko tenisas, papildomos grupinės sporto treniruotės, kino filmų ir gyvos muzikos vakarai ir dar daugiau. O visa tai už patrauklią kainą – tik pirmą kartą į „Eglės sanatoriją“ atvykstantiems klientams arba atvažiuojantiems su pirmąkart atvykstančiu.

Gydomoji programa PASIMATUOK SANATORIJĄ galioja iki rugpjūčio 31 d. „Eglės sanatorijoje“ Birštone ir Druskininkuose. Speciali kaina taikoma klientams, kurie „Eglės sanatorijoje“ (nepriklausomai nuo miesto) lankosi pirmą kartą ir tiems, kurie yra atvyksta su pirmąkart besilankančiais „Eglės sanatorijoje“.

Mūsų misija –  padėti žmonėms susigrąžinti, palaikyti ir sustiprinti sveikatą. Sustiprink ją ir Tu!

Daugiau informacijos ir rezervacija: +370 313 60220 arba sanatorija.lt

Dalintis
Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *