Paskelbtas naujas T. Aukštuolio varžovas

Paskelbtas naujas T. Aukštuolio varžovas / Teodoras Aukštuolis

Jau rugsėjo 25-ą dieną Japonijoje bus surengtas grandiozinis MMA turnyras „Rizin 2“, kuriame kovos ir kylanti Lietuvos kovinio sporto žvaigždė 24-erių metų Teodoras Aukštuolis.

Anksčiau sklandė gandai, jog lietuvio varžovu šiame turnyre bus 27-erių metų norvegas Kennethas Bergas. Net pats norvegas, duodamas interviu užsienio žiniasklaidai, pripažino, jog vyksta derybos dėl kovos prieš T.Aukštuolį.

Visgi, penktadienį „Rizin“ federacija išplatino galutinį turnyro kovų sąrašą ir paaiškėjo, jog T.Aukštuolio varžovu bus 28-erių metų lenkas Szymonas Bajoras.

Iki šiol lenkas dažniausiai kovodavo turnyruose savo tėvynėje. Trys pastarosios S.Bajoro kovos vyko stipriausioje Lenkijos MMA organizacijoje – KSW. Iš šių trijų kovų S.Bajoras laimėjo dvi.

Lenkas per savo karjerą yra iškovojęs 15 pergalių ir patyręs 6 nesėkmes. T.Aukštuolio sąskaitoje – 9 pergalės ir 3 pralaimėjimai.

„Rizin 2“ turnyrą vainikuos Kroatijos kovinio sporto legendos Mirko Filipovičiaus sugrįžimas. Jis pagrindinėje vakaro kovoje susitiks su Hyun Man Myungu iš Pietų Korėjos.

Šaltinis: Sportas.lt

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *