Penki iš šešių preparatų neišlaikė bandymo

Penki iš šešių preparatų neišlaikė bandymo /

Milijonai žmonių visame pasaulyje kasdien vartoja Q10 papildus. Šis junginys ganėtinai unikalus dėl daugelio priežasčių. Daugelis mokslininkų nustatė, kad jis padeda pagerinti gyvenimo kokybę.

Tačiau vartoti šį preparatą, jei organizmas jo neįsisavina, yra tikras pinigų švaistymas. Deja, neįsisavinamų preparatų rinkoje yra labai daug. Žmonės nė nenutuokia, kad įsisavinimui įtakos turi ne vien žaliavos kokybė, bet ir pagaminimo būdas.

Ar svarbu, kokio tipo preparatą vartoti, jei jo sudėtyje yra Q10? Pasirodo, tikrai taip, nes skirtingų formų Q10 vartojimo poveikis skiriasi. Jei į želatinos kapsulę tiesiog pripilsite aliejinės formos Q10, nėra garantijų, kad organizmas pajėgs įsisavinti veikliąją medžiagą. Kad virškinamoji sistema sugebėtų ją absorbuoti, žaliavą būtina apdoroti ypatingu būdu.

Tyrimai rodo, kad preparatų kokybė smarkiai skiriasi, o kai kurie iš tirtųjų preparatų pasirodė beveik visiškai neabsorbuojami.

Daugelio Q10 formų biologinis įsisavinimas ganėtinai prastas, Q10 molekulės suformuoja netirpius ir nevirškinamus kristalus, kurie per žarnų sieneles neįstengia prasiskverbti į kraują.

„Pharma Nord“ sukūrė ir patentavo ypatingą gamybos būdą, dėl kurio šie kristalai ištirpsta normalios kūno temperatūros sąlygomis. Kad tai įvyktų, Q10 kristalus reikia sumaišyti su skirtingos lydymosi temperatūros aliejais ir po to pakaitinti šį mišinį ypatingu būdu. Proceso metu atskiros molekulės paverčiamos organinėmis ir tuomet jau gali per žarnų sieneles prasiskverbti į kraują.

Originalaus Q10 preparato galima įsigyti kaip maisto papildo. Jis platinamas įvairiais prekybiniais pavadinimais, pavyzdžiui, „Bio-Quinone Active Q10 Gold“.

1991 m. „Pharma Nord“ pradėjo taikyti gamybos metodą, kurį vėliau ištobulino ir patentavo. Šios ypatingos formos Q10 panaudotas kai kuriuose reikšmingiausiuose iki šiol atliktuose moksliniuose tyrimuose.

 Organizmo neįsisavinamos formos kofermento Q10 preparatai gali pasirodyti gana pigūs. Vis dėlto, tai bus pinigai, išmesti į balą. Toks papildas tik pereis per virškinamąją sistemą, nesuteikdamas organizmui naudos.

„Pharma Nord“ gaminamas Q10 laikomas geriausia Q10 forma, kurios biologinis įsisavinimas ir saugumas patvirtintas dokumentais, todėl šis produktas buvo pasirinktas didžiausiuose ir novatoriškiausiuose iki šiol atliktuose tyrimuose.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *