Perkeliamas į kitas pareigas

Perkeliamas į kitas pareigas /

 

Darbą Ukmergės rajono savivaldybės administracijoje palieka ilgą laiką čia dirbęs Statybos ir infrastruktūros skyriaus vyr. specialistas Piotras Grigorjevas.

„Tarnybinio kaitumo būdu jis perkeliamas į Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos Rytų Lietuvos statybos valstybinės priežiūros departamento Trečiojo statybos priežiūros skyriaus vyriausiojo specialisto pareigas.

Jis pats pasiprašė perkeliamas į Valstybinę teritorijų planavimo ir statybos inspekciją, žinodamas, kad ten yra laisva valstybės tarnautojo vieta. Toji įstaiga sutiko priimti, ir mums beliko sutvarkyti dokumentus“, – paaiškino savivaldybės Personalo ir dokumentų valdymo skyriaus vedėja Zina Kurmelienė.

Tokią galimybę, anot vedėjos, numato Valstybės tarnybos įstatymas. Procedūros nustatytos Valstybės tarnautojo perkėlimo tarnybinio kaitumo būdu į kitas valstybės tarnautojo pareigas tvarkos apraše.

Į laisvą Statybos ir infrastruktūros skyriaus vyr. specialisto vietą bus skelbiamas konkursas. Pasak Z. Kurmelienės, šiuo metu taip pat paskelbtas dar vienas konkursas į šio skyriaus vyriausiojo specialisto pareigas.

„Dviejų paskelbtų konkursų – Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiojo specialisto bei Siesikų seniūnijos vyresniojo specialisto pareigoms – pasibaigė dokumentų priėmimo terminas. Laukiame konkurso, tai yra pretendentų vertinimo komisijoje datos, kurią nustato Valstybės tarnybos departamentas“, – teigė vedėja.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *