Pėsčioji buvo sužalota daugiabučio kieme

Pėsčioji buvo sužalota daugiabučio kieme /

Vilniaus regiono apylinkės teisme išnagrinėta byla dėl eismo įvykio, per kurį buvo sužalota pėsčioji. Nelaimė nutiko Ukmergėje praėjusių metų spalio 18-osios rytą.

7.30 val. daugiabučio namo kieme vairuodama automobilį „Ford Focus“ moteris partrenkė pėsčiąją ir ši patyrė kojos traumą.

Apie bylos baigtį pranešė portalas tv3.lt. Rašoma, kad kaltinamoji teismo posėdyje kalta prisipažino visiškai. Teigė, kad labai gailisi. Pasakojo, kad anksti ryte išėjo su savo sūnumis į kiemą ir įsėdo į automobilį.

Pradėjus važiuoti, gale sėdintys vaikai ėmė triukšmauti.

Ji atsisuko į juos sekundei, kad pažiūrėtų, kas ten vyksta. Kai atsisuko į kelią, pamatė moterį, atsirėmusią į jos automobilį. Iš karto iškvietė greitosios medicinos pagalbos medikus, kuriems paaiškino, kad partrenkė žmogų. Po įvykio ne kartą nukentėjusiajai skambino, atsiprašė, teiravosi, kaip jos sveikata.

Nukentėjusioji teisme pabrėžė, kad nebuvo išėjusi ant kelio važiuojamosios dalies, ėjo palei mašinas. Tuo metu buvo prieblanda, jau švito, gatvių žibintai nebešvietė.

Pakliuvus į ligoninę teko atlikti operaciją, kitas procedūras. Po traumos mėnesį gyveno pas dukrą, tik tada grįžo į savo namus. Gyvena 5-ame aukšte, todėl jai tai tapo didele problema. Tikėjosi, kad po reabilitacijos visiškai pasveiks, bet ir dabar dėl traumos vis dar negali paeiti didelių atstumų.

Teismas nusprendė vairuotoją atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą, nustatant 1,5 metų terminą, ir baudžiamąją bylą nutraukti.

Draudimo bendrovė „Compensa“ sutiko atlyginti 9 300 eurų neturtinę žalą, išskyrus 200 eurų dalį už masažus. 200 eurų priteisti iš kaltinamosios. Ji taip pat turės padengti 530 eurų siekiančias advokato išlaidas.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *