Planuojami susitikimai su gyventojais

Planuojami susitikimai su gyventojais /

Ukmergės rajono meras Rolandas Janickas praėjusią savaitę susitiko su miesto seniūne ir seniūnaičiais.

Aptartas susitikimų su seniūnaitijų gyventojais tradicijos tęstinumo poreikis ir galimybės, išsakytos problemos ir pasiūlymai, kaip jas spręsti.

Nuspręsta vėl organizuoti savivaldybės vadovų susitikimus su miesto gyventojais. Tiesa, šiemet jų bus gerokai mažiau. Vietoj 13 (į tiek seniūnaitijų yra suskirstytas miestas) susitikimų suplanuota surengti 6 – bus apjungiamos 2–3 seniūnaitijos.

Rajono savivaldybės atstovė spaudai Daiva Zimblienė informavo, kad susitikimai visą lapkričio mėnesį vyks antradieniais ir trečiadieniais nuo 17.30 val. Juose dalyvaus seniūnaitis, miesto seniūnas, meras, tarybos nariai, savivaldybės administracijos darbuotojai, bus kviečiami visi seniūnaitijos gyventojai.

Lankyti seniūnaitijas ir jų gyventojus nuspręsta pernai. Iki tol savivaldybė du kartus per metus (balandžio ir spalio mėnesiais) organizuodavo susitikimus su gyventojais. Jų metu meras ir tarybos nariai atsiskaitydavo rinkėjams už savo veiklą. Kadangi tokie susitikimai nesulaukdavo didelio susidomėjimo, atsižvelgiant į Vietos savivaldos įstatymą (jame skelbiama, jog reglamento nustatyta tvarka tokios viešos veiklos ataskaitos turi būti pateikiamos ne rečiau kaip vieną kartą per metus), nutarta vieno tokio susitikimo atsisakyti ir inicijuoti susitikimus su seniūnaitijų gyventojais.

Nuo praėjusių metų lapkričio vidurio iki šių metų vasario pabaigos buvo aplankytos visos 13 miesto seniūnaitijų.

UŽ inf.

TAGGED:
Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *