Policijos pareigūnas įvertintas ugniagesių ženklu

Ukmergės rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio apylinkės inspektorius Mindaugas Darulis buvo pagerbtas ugniagesių šventės metu.

pareigunasCF5403

 

Florijono dienos proga Marijampolėje buvo surengta ugniagesių šventė, kurioje dalyvavo gausus būrys ugniagesių gelbėtojų iš visų apskričių. Šventėje sveikinti bei įvertinti ne tik ugniagesiai, bet ir eiliniai piliečiai, prisidėję prie gyventojų saugos.

Ukmergiškiui M. Daruliui buvo įteiktas Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pasižymėjimo ženklas „Už nuopelnus gyventojų saugai“. Šis apdovanojimas skirtas už iniciatyvą bei aktyvią pagalbą gesinant gaisrą.

M. Daruliui šių metų balandžio 13-osios vakarą teko gesinti užsiliepsnojusį kaimyno automobilį. Apie 22 val. 30 min. per langą išvydęs degantį automobilį, pareigūnas nuskubėjo jo gesinti.

Ukmergiškio žmona tuo metu apie nelaimę pranešė ugniagesiams gelbėtojams. Kol šie atvyko, vyras gaisrą jau buvo beveik užgesinęs.

Anot pareigūno, gesinti gaisrus jam yra tekę ne kartą. Pirmąjį gaisrą, kuomet degė kaimyno namas, gesino būdamas dvylikos metų.

PK inf.

Dalintis
Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *