Policijos pareigūno vilionės gumine valtimi

Atsakomybės ketinęs išvengti pažeidėjas Ukmergės rajono policijos patrulį bandė suvilioti gumine valtimi. Liepos 2 d., apie 12 val. buvo gautas pranešimas apie eismo įvykį Vytauto gatvėje, Ukmergėje. Policijos patruliai nuskubėjo į įvykio vietą.

Paaiškėjo, kad VW GOLF vairuotojas nepasirinko saugaus greičio, nesilaikė tinkamo atstumo ir įvažiavo į AUDI 80 galinę dalį. VW GOLF vairuotojas, 56-erių metų Ukmergės miesto gyventojas buvo akivaizdžiai neblaivus. Jis buvo pristatytas į policijos komisariatą.

VW GOLF vairuotojui nustatytas 2,73 prom. girtumas, tai yra sunkus girtumo laipsnis. Policijos pareigūnui rašant administracinės teisės pažeidimų protokolą, pažeidėjas nusprendė, kad reikia pabandyti „susitarti“. Mainais už alkotesterio parodymų pakeitimą vyras sakė atvešiantis  iš Danijos naują guminę valtį su varikliu. Vyras buvo sulaikytas ir patalpintas į areštinę.

Dėl bandymo papirkti pareigūną ukmergiškiui  pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal  LR BK 227 str. 2 d. Artimiausiu metu sulaikytajam bus pareikštas įtarimas. Šiais metais Ukmergės r. policijos komisariate dėl pareigūnų papirkimo pradėtas antras ikiteisminis tyrimas

PK inf.

Dalintis
Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *