Triratukas

Ukmergės politikos naujienos

Projektas „Ukmergės miesto buvusio karinio miestelio ir šalia esančių teritorijų viešųjų erdvių infrastruktūros vystymas“ turi būti baigtas iki birželio pabaigos.
Praėjusią savaitę vykęs savivaldybės tarybos posėdis buvo priešpaskutinis, į kurį rinkosi šios kadencijos tautos išrinktieji, tad jautėsi atsisveikinimo nuotaikos ir skambėjo padėkos už nuveiktus darbus. Kitą kartą rajono politikai į posėdį rinksis kovo mėnesį, jau po savivaldos rinkimų, žinodami, kurie išsaugojo mandatus, o kurie – ne.
Keli neseniai nuvirtę Lietuvos tiltai verčia sunerimti ir ukmergiškius, nes mūsų tiltas – taip pat prastos būklės.
Privačių namų gyventojai neretai tvarko ir kitoje savo namo tvoros pusėje esančią valstybinę žemę, tačiau būna, kad pernelyg įsijaučia – imasi joje sodinti želdinius, pritempia akmenų, kuria alpinariumus.
Prie Pivonijos prekybos centro esanti aikštė, kurios renovacija gerokai užtruko, praėjusių metų pabaigoje pagaliau buvo baigta tvarkyti.
Už spalį sunaudotą šildymą ukmergiškiai mokės kone brangiausiai šalyje.
Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Dariaus Varno įsakymu nuo šio antradienio, spalio 11 dienos, pradėtas 2022–2023 metų šildymo sezonas.
Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas pasirašė įsakymą dėl 2022–2023 metų šildymo sezono pradžios Ukmergės rajone.
Šiandienos šilumos ūkis susiduria su didžiuliais iššūkiais, kaip dujų, biokuro, elektros energijos kainų ženklus didėjimas, ir tuo pačiu ieško  būdų, kaip suvaldyti situaciją.
Nors už lango – vasara, neprognozuojami Rusijos veiksmai dėl dujų tiekimo verčia su nerimu galvoti apie ateinantį šildymo sezoną. Bendrovės „Ukmergės šiluma“ vadovas Vydas Paknys ramina – kuro atsargomis apsirūpinama iš anksto, tad be šildymo neliksime.
Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas pasirašė įsakymą dėl 2021–2022 m. šildymo sezono pabaigos.
Ukmergiškiai rajono meru išrinko Darių Varną.
Rinkdami rajono merą ukmergiškiai daugiausia balsų skyrė Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ sąrašo vedliui savivaldybės administracijos direktoriui Dariui Varnui.
Rinkėjai, kurie dėl įvairių priežasčių negalės atvykti balsuoti savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose kovo 5 d., šią savaitę jau gali balsuoti iš anksto.
Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) surengė generalinę rinkimų dienos repeticiją rinkimų komisijų nariams.
Kandidatai į Ukmergės rajono savivaldybės merus praėjusią savaitę susitiko debatuose.
Ukmergėje per šiuos savivaldos rinkimus planavo dalyvauti 9 partijų kandidatų sąrašai.

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų