Populiarėja nuosavos elektromobilių įkrovimo stotelės

Populiarėja nuosavos elektromobilių įkrovimo stotelės /

Tvarumas ir ekologija – tai temos, kuriomis šiandien diskutuojame kasdien. Ir ne tik diskutuojame, bet ir imamės veiksmų. Vienas jų – automobilių parko modernizavimas, skatinant elektromobilių naudojimą. Tai daug švaresnis būdas keliauti, kuris dar leidžia ir šiek tiek sutaupyti. Tačiau elektromobiliams reikalinga ir infrastruktūra, tad nuosavos elektromobilių įkrovimo stotelės tarp gyventojų vis labiau populiarėja. Panagrinėkime, kokie jų privalumai.

Daugiau autonomijos

Nuosavos elektromobilių įkrovimo stotelės leidžia išvengti didelių kainų svyravimų kraunant elektromobilį mieste. Be to, jos suteikia ir nepriklausomybę nuo kitų rūšių kuro kainų, pavyzdžiui, benzino ar dyzelino. Patogu ir tai, kad tokios elektromobilių įkrovimo stotelės gali būti įrengiamos ten, kur patogu: stovėjimo vietoje lauke, požeminiame ar antžeminiame garaže ir kt.

Taip pat nuosava įkrovimo stotelė gelbsti nuo eilių prie viešųjų stotelių, laukimo ir laiko švaistymo. Itin patogu tai, kad tokia stotele automobilį galite krauti tuomet, kai jis išties nėra reikalingas, pavyzdžiui, nakties metu, kai miegate.

Padeda sutaupyti

Nors dėl to, kiek sutaupo elektromobilių vairuotojai, ginčijasi net ir ekspertai, reikia pripažinti, kad nuosava įkrovimo stotelė sutaupyti tikrai padės. Taip yra todėl, kad krauti elektromobilio baterijas viešosiose stotelėse kainuoja gerokai brangiau. Taigi, jei nusprendėte automobilį su vidaus degimo varikliu iškeisti į tyliai ir švariai važiuojančią elektrinę transporto priemonę, verta pagalvoti ir apie įkrovimo stotelę.

Elektromobilių įkrovimo stotelės, palyginti su paties elektromobilio pirkimu, nereikalauja didelių investicijų. Be to, skaičiuojant įkrovimo mieste kainas, stotelės įrengimas greitai atsipirks. Modernios įkrovimo stotelės leidžia valdyti visą procesą, reguliuoti elektros energijos sąnaudas ar greitai įkrauti elektromobilį.

Laiko taupymas

Elektromobilių įkrovimo stotelės, skirtos individualiam naudojimui, pasižymi puikiomis savybėmis ir parametrais. Jos elektromobilių baterijas įkrauna greitai ir efektyviai. Tai itin aktualu tiems, kurie daugiau važinėja ir savo elektromobilį krauna dažnai. Viešosios įkrovimo stotelės savo efektyvumu negali prilygti privačioms, visų pirma, dėl prie jų dažnai esančių eilių – įkrovimo vienu metu gali laukti net kelios transporto priemonės. Turėdami savo elektromobilio įkrovimo stotelę, galėsite pamiršti apie tokį laiko švaistymą.

Teigiamas poveikis aplinkai

Nors daugelis gyventojų pirmiausiai galvoja apie patogumą ir ekonomiją, negalima pamiršti ir neigiamo poveikio aplinkai. Būtent jį elektromobiliai padeda efektyviai mažinti. Daugelis įsirengia elektromobilių įkrovimo stoteles ir jomis dalijasi su kaimynais, rodo gerą pavyzdį – jis, kaip žinia, užkrečiamas.

Vairuoti elektromobilį – tai ne tik pasirinkimas, bet ir tam tikros tendencijos formavimas. Vis dar vyrauja daugybė mitų apie pačius elektromobilius, jų krovimą ir įkrovimo stoteles. Augant nuosavų stotelių skaičiui (jas galima pastebėti stovėjimo aikštelėse, garažuose ir kt.), mitai pamažu sklaidosi ir gyventojai supranta, kad elektromobiliai išties yra ateities technologija, kuria naudotis galima pradėti jau šiandien.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *