Pradeda kovą dėl geriausio oratoriaus titulo

Pradeda kovą dėl geriausio oratoriaus titulo / Pradeda kovą dėl geriausio oratoriaus titulo

Vasario 18 d. 16 val. Ukmergės Vlado Šlaito viešojoje bibliotekoje vyks nacionalinio projekto „Eurodebatai: viešojo kalbėjimo iššūkis“ renginys, kuriame miesto ir rajono mokiniai susirungs savo idėjomis ir kalbomis apie imigracijos politiką bei skaitmeninės rinkos galimybes savo mieste. Dalyvių kalbas vertins komisija.

Nugalėtoją rinkti galės ir žiūrovai.

Kiekvienas dalyvis pasisakys dviem temomis: Mano miestas atviras visiems (imigracijos politika) ir Keisti pasaulį galiu neišeidamas iš namų (skaitmeninė rinka). Kalbose jaunuoliai atskleis, kokios, jų požiūriu, yra imigracijos politikos ir skaitmeninės rinkos galimybės bei ribos jų mieste ar regione, tad neabejojame sulaukti tikrai įdomių idėjų“.

Ukmergės miesto renginio nugalėtojas bus pakviestas dalyvauti viešojo kalbėjimo mokymuose ir varžytis finale Vilniuje. Trys finalo nugalėtojai bus apdovanoti kelione į Briuselį, o pagrindinis konkurso prizas – galimybė lipti į „TEDxVilnius“ sceną!

Konferencija „TEDxVilnius“ įvyks balandžio 2 d. Lietuvos nacionaliniame dramos teatre. Ji bus transliuojama tiesiogiai internetu, todėl renginį galės stebėti tūkstančiai žmonių visame pasaulyje.

Į „Eurodebatų“ renginius vaizdo formatu kviečia ir projekto partneris – Humoro klubas. Daugiau informacijos www.pazinkeuropa.lt

Titas Kumetaitis

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *