Prašo atsiliepti nukentėjusius asmenis

Prašo atsiliepti nukentėjusius asmenis /

Prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl Šiauliuose veikiančio verslininko Džildo Deimančio galimų nusikalstamų veikų – sukčiavimo ir sąmoningo bankroto sukėlimo.

Manoma, kad jis galėjo apgaudinėti užsakovus, iš anksto priimdamas užsakymus dėl baldų gamybos žinodamas, kad neturės galimybės jų atlikti. Iš viso gauti devynių fizinių ir vieno juridinio asmens pareiškimai apie galimą sukčiavimą.

Tyrimo duomenimis, bendrovės „Deimantis“ direktorius Džildas Deimantis pernai sudarinėjo baldų gamybos sutartis su klientais, nors, įtariama, suvokė, kad bendrovė baldų nepagamins, neparduos, nepristatys ir nesumontuos. Manoma, kad vyras piktnaudžiavo klientų pasitikėjimu ir, kai galimai bendrovė jau buvo nemoki, imdavo iš užsakovų ne mažiau 60 proc. avansą. Užsakovai sumokėjo sutartyse numatyto dydžio avansus, o kai kurie iš jų sumokėjo ir visą sutarties sumą. Bendrovė sutartyse numatytų baldų nepagamino ir negrąžino sumokėtų pinigų.

Klientams padaryta žala siekia 93 tūkst. 500 eurų.

Prokuratūra prašo atsiliepti asmenis, kurie taip pat galėjo nukentėti nuo Džildo Deimančio galimai padarytų nusikalstamų veikų. Prašoma informuoti el. p. ausra.petkeviciene@prokuraturos.lt arba jelena.linartaite@policija.lt.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *