Prekybos centre pasijuto apgauta

Prekybos centre pasijuto apgauta /

Į redakciją kreipėsi mūsų skaitytoja Bronė, tvirtinanti, kad „Iki“ prekybos tinklo parduotuvėje pasijuto apgauta.

Rugpjūčio 6 d. senojoje autobusų stotyje esančioje „Iki“ parduotuvėje norėjo nusipirkti sviesto. Kadangi skelbta nuolaida – 1,29 Eur už pakelį, nutarė pirkti 10 pakelių. Tačiau prie kasos paaiškėjo, kad teks mokėti 16 Eur. Pirkinio dėl to atsisakė.

Tuomet moteris savo sutuoktinį nusiuntė į kitą to paties tinklo parduotuvę Kauno gatvėje. Ten buvo nurodyta ta pati sviesto kaina – 1,29 Eur. Vyras esą dar paklausė pardavėjos, ar tikrai tiek kainuoja, ir buvo patvirtinta, kad taip. Pinigų neužteko, nutarė imti 9 pakelius. Tačiau parnešus namo paaiškėjo, kad sumokėjo 14,31 Eur.

Moteris guodėsi, kad gaunant mažą pensiją taupo kiekvieną centą. Perka per akcijas ir užšaldo. Pati dirbo prekyboje, tad pinigus skaičiuoti yra įpratusi. Deja, pastebi, kad neretai pensininką pardavėjai taikosi apgauti.

„Atsiprašome pirkėjos, jei jos apsipirkimo patirtis mūsų prekybos tinkle nebuvo pati geriausia, tačiau norime patikinti, kad minimos prekės kaina su nuolaida buvo nurodyta teisingai“, – į šį skaitytojos skundą atsakymą pateikė prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė Berta Čaikauskaitė.

Pasak jos, akcija galioja su lojalumo kortele perkant ne daugiau kaip 6 vnt. vieno apsipirkimo metu, taigi minimu atveju 6 vnt. prekių nuolaida buvo pritaikyta, o likusioms galiojo be nuolaidos.

Patikino, kad visa informacija apie akcijas, papildomos sąlygos nurodomos šalia prekės esančiame informaciniame plakate, taip pat –  kassavaitiniame akcijų ir nuolaidų leidinyje.

Kilus neaiškumams pirkėjai raginami nedelsiant kreiptis į parduotuvės administraciją arba susisiekti nemokama linija (8 800) 11454. Taip pat būtina išsaugoti pirkimo čekį, kad darbuotojai galėtų identifikuoti problemą ir grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

„Iki“ skelbia neseniai atnaujinusi lojalumo programą – kiekvieną dieną iki 10 val., pasinaudojus kortele „IKI Premija Senjorams“, pasirinktoms prekėms senjorai gauna 10 proc. nuolaidą. Sąlygos bei išimtys pateikiamos prekybos vietose ir svetainėje www.iki.lt.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *