Projektas nevykęs – kol krūmai užaugs, priežiūra bus sudėtinga

Gedimino Nemunaičio nuotr. Veja P. Cvirkos gatvėje – ypatinga.

Akis bado naujai suremontuotos P. Cvirkos gatvės apželdinimas. Tarp šaligatvio ir gatvės važiuojamosios dalies yra palikta žalia zona. Ji buvo ne tik apsėta žolyte, bet ir apsodinta krūmeliais. Krūmeliai pasodinti ne viena, bet keliomis linijomis. Kiekvienas, turintis bent nedidelį žemės sklypą, supranta, kad taip pasodintus krūmus, kol jie užaugs, prižiūrėti – didelis iššūkis, reikalaujantis nemažai rankų darbo.

Pastarosiomis savaitėmis šalikelė atrodo apgailėtinai – apaugusi sėklas jau spėjusiomis subrandinti piktžolėmis. Praeiviai gūžčioja pečiais, kas dabar tvarkys šitokią betvarkę.

Ukmergės miesto seniūnas Žilvinas Dirsė patikino, kad krūmai palei P. Cvirkos gatvę buvo pasodinti pagal projektą, tačiau mano, kad sumanymas tikrai nevykęs. Tokia žalioji zona, kokia yra dabar, reikalauja didesnės priežiūros, daugiau rankų darbo, kurio tikrai stinga.

Vis dėlto seniūnas žadėjo, kad darbai bus atlikti artimiausiu metu.

Dalintis
1  komentaras
  • Nyderlandų Osterhauto mieste beveik visos žalios zonos apsodintos įvairiais krūmais ir ten yra kam juos prižiūrėti, o be to dar ir kaitrą vasaros metu krūmynai sugeria.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *