Protmūšiai baigėsi – protmūšiai tęsiasi

Protmūšiai baigėsi – protmūšiai tęsiasi / Viena iš komandų.

Didžiausias Lietuvoje protmūšis „Europrotai“ sujungė savo pajėgas su TV žaidimo išgarsintu „Auksiniu protu“ ir pernai organizavo „Auksinių Europrotų“ sezoną.

Tai – įdomus būdas praleisti laisvalaikį, komandinis žaidimas, paremtas protų kovų tipo viktorina, kuri vakarais į įvairias erdves pritraukia šimtus žmonių.

Norint dalyvauti „Auksiniuose Europrotuose“, nereikia graužti knygų, skaityti dokumentų ar mokytis atmintinai – tereikia pasitelkti bendras žinias ir loginį mąstymą. „Auksiniai Europrotai“ leidžia jums patiems įvertinti, ką žinote apie pačias įvairiausias sritis.

Ukmergėje, kaip ir dar 22 miestuose, pernai organizuotas visas „Auksinių Europrotų“ sezonas.

Komandos varžėsi ne tik tarp savo miestų, bet ir tarp visoje Lietuvoje „Auksinių Europrotų“ ir „Auksinio proto“ turnyruose dalyvaujančių komandų.

Į protmūšių finalą Druskininkuose pateko 25 komandos – 15 – iš Vilniaus, Kauno bei Klaipėdos ir 10 – iš kitų Lietuvos miestų. 

Iš Ukmergės į finalą (iš visos Lietuvos – 212 komandų) Druskininkuose gruodžio 12 d. pateko komanda „Muštauc“ (kapitonas Gintas Karvelis).

Protmūšių metu buvo galima laimėti vietą TV žaidime „Auksinis protas“ (pakvietimus gavo komandos „Muštauc“ ir „Šauk į galvą“, pastarosios kapitonė – Monika Kazlauskaitė). Žaidime televizijoje dalyvavo ukmergiškis Giedrius Pocius, salėje jį palaikė kiti komandos nariai. „Šauk į galvą“ komandai iki finalo pritrūko vos kelių taškų.

Buvo organizuojamas ir sutrumpintas, 4 žaidimų „Auksinių Europrotų“ sezonas.

Ukmergėje žaidimas vyko Vlado Šlaito viešosios bibliotekos Interneto ir periodikos skaitykloje. Salė buvo sausakimša – žaidė 11 komandų, kuriose – nuo 4 iki 8 žaidėjų.

Žaidimo dalyviai buvo vaišinami arbata, žaidimą vedė Jaunimo Europos komandos narys Titas Kumetaitis.

Penktasis žaidimo sezonas prasidės vasario 2 d. Registruotis galima Vlado Šlaito viešosios bibliotekos feisbuko paskyroje arba: http://goo.gl/forms/6gyplkG8rD.

TAGGED:
Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *