Renkamės sveiką gyvenimą

Renkamės sveiką gyvenimą / LPŽA Ukmergės rajono skyriaus narės renginyje „Renkamės sveiką gyvenimą“.

Aldona KUZMIENĖ

LPŽA Ukmergės rajono skyriaus nariai, gavę pakvietimą iš Kėdainių rajono senjorų, dalyvavo 6-oje tradicinėje respublikinėje pagyvenusių žmonių sveikatos ir sporto olimpiadoje „Renkamės sveiką gyvenimą“. Šis sportinis renginys vyko Kėdainių rajone, Plinkaigalio kaime, Jūratės ir Eriko Augustinaičių turizmo sodyboje „Šušvė“.

Atvyko 8 komandos iš Joniškio, Ukmergės, Vilkaviškio, Šeduvos, Baisogalos ir vietinės, kėdainiškių.

Renginį pradėjome nuotaikinga mankšta. Naudinga buvo išgirsti visuomenės sveikatos biuro specialisčių instruktažo, kaip senjorams elgtis pasireiškus sveikatos sutrikimams. Rungtys pareikalavo atidumo, taiklumo ir vikrumo. Neprailgo sportuojant, drąsinant tuos, kuriems ne visada pasiseka, ar pagiriant šauniausius. 

Viešnagė Kėdainių rajone tęsėsi vaišinantis skania šilkine koše, sumuštiniais, kava…

Šventė baigėsi smagia menine programa. Vieni dainavo, kiti skaitė savo eiles, o mūsų šokių kolektyvo „Vėja“ nariai, vadovaujami Aldonos Satkūnaitės, buvo šiltai apdovanoti gausiais aplodismentais.

Nuoširdžiai dėkojame projekto koordinatorei ir moderatorei asociacijos pirmininkei Almai Jociuvienei už puikų renginį, kuriame pasidalinome nuoširdžia bičiulyste, kurią jaukiai sukūrė kėdainiškiai. Grįždami namo svarstėme, kaip svarbu rinktis aktyvų gyvenimo būdą, stiprinti sveikatą – nuo to priklausys mūsų nuotaika ir visas gyvenimas.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *