Rinkomės į tradicinį renginį

Rinkomės į tradicinį renginį / Ukmergiškiai – smagioje šventėje.

Janina BADOKIENĖ

LPS „Bočiai“ Ukmergės klubo „Viltis“, Europos pagyvenusių žmonių federacijos Lietuvos asociacijos nariai rugsėjo 30 d. rinkosi į tradicinį renginį „Dar širdyje ne sutema“, skirtą pagyvenusių žmonių dienai paminėti.

Susirinkusiuosius pasveikino klubo pirmininkas Valmantas Naraškevičius, klubo garbės pirmininkė Valerija Naraškevičienė, asociacijos prezidento pavaduotoja Virgilija Dolgova, Ukmergės pedagogų klubo „Dar ne ruduo“ pirmininkė Marija Šapauskienė, kiti svečiai.

Savo eiles bendraminčiams skyrė klubo narės Genoefa Povilavičienė ir Zita Kazokevičienė.

Naujiems klubo nariams buvo įteikti nario pažymėjimai, su jubiliejumi pasveikinta Zinaida Zarankienė. Padėkos už aktyvų dalyvavimą klubo veikloje įteiktos Z. Kazokevičienei, Gitanai Adomavičienei, Hanei Liubertienei, Alfonsui Musnikui, Nijolei Aidarovai.

Stresinės situacijos ir nemalonūs įvykiai dažnai lydi senjorus. Vieniems pavyksta su jais susidoroti, o kiti palūžta. Tačiau nuo ko priklauso šis gebėjimas? Į šiuos ir kitus klausimus paskaitos metu atsakė Ukmergės švietimo pagalbos tarnybos psichologė, klubo narė Ilona Zinkevičiūtė.

Diskutavome apie gebėjimus iš nepalankių situacijų išeiti išmintingesniems, gebėti pasitikėti, prisitaikyti, kurti artimesnius santykius, apsiginti, nebijoti prašyti pagalbos. Atlikome kelias praktines užduotis, kad įsijaustume į situacijas, išbandytume ištvermę.

Neseniai grupė klubo narių dalyvavo Akmenės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro projekte. Apie tai seminare Ukmergėje kalbėjo lektorė Monika Ramoškienė. Susipažinome su traumų profilaktika, kaip teikiama pirmoji ir bendra pirminė pagalba. Praktiškai atlikome kelis pratimus pusiausvyrai, raumenims stiprinti, pratimus, kuriuos galima atlikti sėdint, pasiremiant į kėdę.

Pažadėjome gautas žinias perduoti draugams ir pažįstamiems.

Renginyje koncertavo klubo mišrus vokalinis ansamblis „Gija“ (vad. V. Naraškevičius), linijinių šokių grupė (vad. Aldona Satkūnaitė), solistas V. Naraškevičius. Spontaniškai susibūrė dainininkai, akompanuojant G. Adomavičienei ir į renginį užsukusiai Kauno moterų ansamblio „Guboja“ vadovei Aleksandrai Danutei Žiedelienei. 12 nertų įvairiaspalvių skraisčių pristatė Elena Griciūnienė.

Šis renginys surengtas įgyvendinant projektą „Buvimas kartu džiugina“.

Spalio 1 d. nemažai klubo narių dalyvavo senjorams skirtoje šventėje kultūros centre, kurią organizavo rajono savivaldybė. Jos metu mero padėkos raštais apdovanotos klubo narės Liuda Žekonienė ir Genė Rastenienė.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *