„Rudens saulutė“ atšventė 20-ąją sukaktį

„Rudens saulutė“ atšventė 20-ąją sukaktį / Nuo mažyčio spindulėlio per du dešimtmečius „Rudens saulutė“ išsiplėtė į didžiulį respublikinį renginį. Gedimino Nemunaičio nuotr.

Kultūros centre kelias savaites šurmuliavo tradicinė neįgaliųjų kūrėjų darbų paroda „Rudens saulutė“.

Antradienį vyko šios jubiliejinės 20-osios parodos uždarymo šventė. Jos metu vyko koncertas, apdovanoti išskirtiniausių darbų autoriai bei parodos organizatoriai.

Pirmą kartą parodos uždarymas surengtas kultūros centro didžiojoje salėje, į kurią susirinko gausus būrys neįgaliųjų kūrėjų iš visos Lietuvos bei „Rudens saulutės“ organizatoriai, savanoriai, rėmėjai.

Ukmergės krašto neįgaliųjų sąjungos pirmininkė Dalia Unikienė pasakojo, kad šiemet savo darbus pristatė 33 šalies neįgaliųjų organizacijos iš 22 rajonų.

Mezginius, nėrinius, iš veltinio darytas grožybes, paveikslus, drabužius, įvairius suvenyrus ir kitus kūrinius sukūrė 376 autoriai.

Parodoje šiuos darbus buvo galima ne tik apžiūrėti, bet ir įsigyti. Tuo besirūpinančios savanorės pasakojo, kad šiemet parduotas įspūdingas skaičius darbelių – per 500. Daugiausiai nupirkta papuošalų, pintinių, keramikos, pirštinių, kojinių. Žmonės taip pat nepagailėjo pinigų ir brangesniems – 50–80 eurų kainuojantiems – suvenyrams.

Visos surinktos lėšos keliauja darbelių autoriams, o tai jiems – labai  reikalinga parama.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *