Rūsyje – nepilnamečiai ir bongai

Vilniaus apskrities VPK Ukmergės rajono policijos komisariate sausio 15 d. buvo pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

palanga 2012 g nem ntr 007

 

Vakare, apie 18 val., patruliuojantys pareigūnai pamatė daugiabučio namo rūsio pravertas duris ir nusprendė patikrinti. Užėję į rūsį, viduje rado du nepilnamečius jaunuolius, kurie, įtariama, rūkė narkotikus. Rūsyje rasti du bongai folijoje su žalios spalvos augalinės kilmės medžiaga, o popieriuje – tokios pačios medžiagos, sumaišytos su tabaku.

Visi šie daiktai buvo paimti, o paaugliai pristatyti į policijos komisariatą. Atlikus narkotikų patikrinimo testą, šešiolikmečio organizme rasta narkotinių medžiagų, septyniolikmečio testas neigiamas. Nepilnamečiai buvo perduoti tėvams.

 

Po keleto valandų buvo sulaikytas dar vienas jaunuolis, apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų. Apie 22 val. Paupio gatvėje policijos pareigūnai pastebėjo įtartiną automobilį bei nusprendė patikrinti. Prie „MAZDA 323“ vairo sėdėjęs vairuotojas D. D. (g. 1994 m.) atrodė apsvaigęs.

Automobilyje pareigūnai rado dvi popieriaus skiautes, į kurias buvo įvyniota smulkinta augalinės kilmės medžiaga, panaši į kanapes. D. D. buvo pristatytas į policijos įstaigą. Atlikus narkotikų patikrinimo testą, paaiškėjo, kad jis yra apsvaigęs. D. D. buvo dviem paromssulaikytas.

PK inf.

Dalintis
Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *