Šeimų stovykloje „Bendrystėje mes stiprūs“

Šeimų stovykloje „Bendrystėje mes stiprūs“ / Stovyklos dalyviai.

45 įvairaus amžiaus ukmergiškiai dalyvavo Ukmergės rajono šeimų stovykloje „Bendrystėje mes stiprūs“.

Kovo 15–17 dienomis vykusią stovyklą organizavo Ukmergės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, įgyvendinant projektą „Sveikos gyvensenos skatinimas Ukmergės rajone“.

Pasak biuro visuomenės sveikatos stebėsenos specialistės Evelinos Kimsės, kiekvienas stovykloje rado sau skirtą veiklą ir bendraminčių grupę. Bendravo vaikai ir anūkai, tetos ir mamos, senelės ir draugės.

Pirmasis vakaras buvo skirtas susipažinti. Kiekvienas pristatė savo talentus, piešė piešinius, kurie vėliau buvo parduoti aukcione. Surinkta apie 200 eurų, kuriuos komisija paskyrė vyriausiai stovyklos dalyvei reabilitacijos paslaugoms įsigyti. Mažųjų grupiniam darbui vadovavo trys būrių vadai – Aurelija Balžekaitė-Kaminskienė, Rima Radzevičienė bei Jokūbas. Suaugusiesiems veiklas vedė psichologė Jurgita Vasiliauskienė.

Antrą stovyklos dieną vyko meditacijos ir „vertybių perkratymai“. Vakare dalyviai didžiuliame puode troškino plovą, ant grotelių kepė dešreles ir cukinijas, mėgavosi žolelių arbatomis. Po vakarienės susirinko į kūrybines dirbtuves, siuvo lėles, mezgimo ant grėblių meną demonstravo Asta Girnienė, skambėjo dambrelis, gitara, barškučiai ir kiti instrumentai. Mėgstantys vakaroti žiūrėjo filmą „Gerumo stebuklas“.

Paskutinę dieną stovyklautojai turėjo galimybę jodinėti žirgu, šaudyti iš lanko. Dalyviai atsisveikino apsikabindami, pasipuošę bendrystę simbolizuojančiomis apyrankėmis, pasižadėjo vieni kitiems, kad susitiks dar ne kartą.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *