Šią vasarą mėgaukitės pigiais „Tele2“ 5G namų interneto pasiūlymais: pirmi 6 mėnesiai – nemokami!

Šią vasarą mėgaukitės pigiais „Tele2“ 5G namų interneto pasiūlymais: pirmi 6 mėnesiai – nemokami! /

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ ir toliau sparčiai plečia 5G tinklą, kad naujosios kartos ryšiu galėtų mėgautis dar daugiau savivaldybių. „Tele2“ 5G namų interneto planas dabar kainuoja mažiau, o pirmus 6 mėnesius jį galite išbandyti nemokamai.

Pasinaudokite „Tele2“ pasiūlymu ir namuose naršykite dar patogiau už prieinamą kainą. Daugiau apie šį pasiūlymą galite sužinoti čia.

Išbandykite nemokamai

Ši vasara dovanoja puikius orus ir geras emocijas, o „Tele2“ – kaip niekada palankius pasiūlymus kokybiškam ir nebrangiam 5G namų internetui. Pažangioji 5G duomenų perdavimo technologija pasižymi didesniu greičiu ir pralaidumu. Dėl didesnio greičio, mažos delsos ir itin didelio pralaidumo 5G ryšys leidžia prie mobiliojo ryšio tinklų prijungti 10 ir daugiau vartotojų ir net iki 50 įrenginių, tad užtikrins greitą ir kokybišką internetą visiems jūsų vasaros grilio vakarėlio svečiams.

Naujiems „Tele2“ klientams dabar puikiausia proga išbandyti 5G namų internetą už itin mažą kainą: pasirašius sutartį, 500 GB planas su 5G modemu kainuoja tik 18,90 Eur per mėn., o neribotų GB planas su 5G modemu – 21,90 Eur per mėn. Tačiau tai dar ne viskas – pasirašę sutartį, pasirinktą planą pirmus 6 mėnesius galėsite išbandyti visiškai nemokamai.

Dovanos, dovanos, dovanos!

Atostogaudami, keliaudami ir ilsėdamiesi gamtoje būkite visuomet pasiekiami, savo nuotykius užfiksuokite itin pažangia kamera, o už tai gaukite dovanų. Pasinaudokite „Tele2“ pasiūlymu – pirkdami mobilųjį telefoną „Redmi Note 12 Pro+“ už 479 Eur arba su planu išsimokėtinai, visiškai nemokamai dovanų gausite mobilųjį telefoną „Redmi 12C“, kurio vertė – 139 Eur.

Nebrangus, tačiau pažangus mobilusis telefonas „Redmi Note 12 Pro+“ šią vasarą gali tapti puikiu pirkiniu – įrenginys palaiko 5G ryšį, yra itin greitai įkraunamas ir pasižymi itin aukšta vaizdo kokybe. Be to, išskirtinė objektyvų skiriamoji geba ir ypač galinga „Redmi Note“ kamerų sistema turi aukštos raiškos didelį vaizdo jutiklį su OIS ir 7P objektyvu.

Dovanos laukia ir tų „Tele2“ klientų, kurie įsigys „Samsung Galaxy S23 Ultra“ serijos mobilųjį telefoną. Pirkdami vieną iš šios serijos įrenginių, visiškai nemokamai gausite ir planšetinį kompiuterį „Samsung Galaxy Tab A8 LTE“, kurio vertė – 319 Eur. „Samsung Galaxy S23 Ultra“ išsiskiria itin talpia baterija, 6,8 colio ekranu su prisitaikančiu regėjimo stiprintuvu ir itin galingu procesoriumi. Be to, ypač aukštos kokybės nuotraukas galėsite daryti net sutemus – naktinė kamera su išskirtiniu optiniu vaizdo stabilizavimu leis profesionaliai įamžinti įsimintiniausias vasaros akimirkas.

Vasara su muzika – nebrangiai

„Tele2“ pasirūpino mažomis kainomis ir kitiems išmaniems įrenginiams, be kurių vasara tiesiog neįsivaizduojama. Tarp jų ir kiekvieno melomano pamiltos belaidės ausinės. Vienas populiariausių – „Samsung Galaxy Buds Live“ – dabar galima įsigyti vos už 55 Eur. Tai – pirmosios „Samsung“ ausinės su aktyvia garso slopinimo sistema, todėl jos tobulai tiks toms dienoms, kai norisi atsitraukti nuo išorinio pasaulio ir jo keliamo triukšmo. Pigesnėmis belaidėmis ausinėmis gali džiaugtis ir „iPhone“ naudotojai – „Tele2“ siūlo įsigyti antrosios kartos „Apple AirPods“ ausines tik už 139 Eur.

Jei savo mylimiausiais muzikos kūriniais norite dalintis su šeima ar draugais, o vasaros susibūrimus paversti smagiausiais vakarėliais, nepamainomu įrenginiu taps belaidės garso kolonėlės. Šį prietaisą galima prijungti prie jūsų išmaniojo telefono ir garsia muzika mėgautis paprastai. Belaides garso kolonėles dabar taip pat galima įsigyti pigiau: „Tele2“ sumažino kainas populiariems įrenginiams. Pavyzdžiui, belaidė garso kolonėlė „JBL Flip 6“ vietoje 139 Eur kainuoja 109 Eur, kolonėlė „Sonos Move“ kaina nuo 349 Eur sumažėjo iki 299 Eur, o aukštesnės klasės kolonėlė „Bang & Olufsen Beoplay M5“ vietoje 598,95 Eur dabar kainuoja 399 Eur.

Užs. Nr.390

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *