Šiuos maisto produktus į savo racioną turite įtraukti jau šiandien, jei norite sveikesnių dantų

Maistą visų pirma, valgome tam, kad pasisotintume ir, kad turėtume energijos. Tačiau svarbu pasakyti, kad tam tikri maisto produktai gali pagerinti mūsų savijautą bei sveikatą. Taip pat gali padėti išlaikyti puikią dantų būklę. Taigi, kokius maisto produktus turėtumėte pradėti vartoti jau šiandien, jei norite stiprių, sveikų ir gražių dantų?

Avokadai 

Jie tokie populiarūs, kad net atsidarė restoranai, kurie gamina avokadų patiekalus. Daugybė žmonių avokadais mėgaujasi daugelį metų ir jie tikrai gali pagerinti jūsų sveikatą, puikiai tinka dantų būklei gerinti. Avokado minkštimas yra pilnas prebiotinių skaidulų, kurios skatina sveiką virškinimą. Šios rūšies skaidulos maitina probiotines bakterijas jūsų burnos ir žarnyno mikrobiomą. Sveikas virškinimas yra svarbus bendrai kūno sveikatai ir gerovei. Beje, tam tikri avokadai turi daugiau skaidulų nei kiti. Tamsiai žalios spalvos avokadai turi daugiau skaidulų nei šviesesni žali. Na, o turėdami pakankamai probiotinių bakterijų, džiaugsimės ir geresne burnos ertmės būkle. 

Be skaidulų, avokaduose gausu svarbių riebalų rūgščių. Šios riebalų rūgštys padeda įsisavinti riebaluose tirpias maistines medžiagas, vitaminus E ir K1. Avokaduose taip pat yra folio rūgšties, vitamino C, kalio, vitamino B5 ir vitamino B6, o visų šių vitaminų  bei medžiagų reikia, kad palaikytume puikią burnos sveikatą.

Špinatai

Ši lapinė žalia daržovė yra turtinga vitaminais ir mineralais. Špinatai yra geras geležies, vitamino A, vitamino C ir folio rūgšties šaltinis. Šie vitaminai ir mineralai pagerins jūsų dantų sveikatą. Taip pat špinatų dėkite į kokteilius ar makaronų padažus, kad gautummėte papildomų skaidulų.

Sviestas

Nors galbūt nemanote, kad sviestas yra sveikas, tai vis dėlto  yra vienas geriausių maisto produktų sveikiems dantims. Žmonės jau seniai vengė sviesto, nerimaudami, kad tai sukels nekontroliuojamą svorio padidėjimą, tačiau nebijokite sviesto, kadangi jame esantys sotieji riebalai tikrai nepakenks jūsų svoriui. Na, žinoma, norint turėti sveikus, gražius bei baltus dantis, reikia ne tik rūpintis savo mityba, bet ir taip pat juos tinkamai prižiūrėti, daugiau info galite rasti https://www.pilene.lt/paslaugos/dantu-balinimas/lazeriu

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *