Skatina jaunimą drąsiai siekti tikslo

Šiemet jau 17-ą kartą dviem Ukmergės „Šilo“ progimnazijos absolventėms buvo įteiktas apdovanojimas „Tikslas ir prasmė“. Šį apdovanojimą 2008 m. sumanė Kalbos ir komunikacijų centro direktorė dr. Asta Kupčinskaitė, tuometės Ukmergės „Šilo“ mokyklos pirmosios laidos abiturientė.

Įteikdama apdovanojimą dr. A.  Kupčinskaitė džiaugėsi puoselėjama tradicija kasmet pratęsti mokyklos Garbės galeriją ir apdovanoti išskirtine motyvacija, atkakliu tikslo siekimu ir puikiais rezultatais džiuginančius mokinius. Mokyklos bendruomenės sprendimu 2024 m. apdovanojimo „Tikslas ir prasmė“ buvo vertos 8a klasės mokinė Ugnė Krukauskaitė ir 8b klasės mokinė Karolina Emilija Žukauskaitė.

„Šilo“ progimnazijoje U. Krukauskaitė mokėsi nuo pirmos klasės. Jos žinių, mokėjimų ir įgūdžių metiniai įvertinimai visuomet buvo labai geri. Ugnė ne kartą apdovanota už labai gerą mokymąsi, dalyvavimą olimpiadose, konkursuose, socialinėse veiklose. Ji nuolat kupina originalių idėjų, aktyvi, darbšti. Savo ateitį norėtų susieti su architektūra, dizainu ar kinomatografija. Anot jos pačios,  svarbu dirbti mylimą darbą ir jaustis reikalinga aplinkiniams.

Apdovanojimą pelniusi K. E. Žukauskaitė ,,Šilo“ progimnazijoje mokėsi nuo penktos klasės. Išsiskyrė mokymosi motyvacija, tvirtu charakteriu, gebėjimu siekti užsibrėžtų tikslų. Karolina Emilija ir mokosi puikiai, ir sportuoja, ir lanko Meno mokyklos dailės skyrių. Ji – klasės seniūnė, priklauso mokyklos seniūnų tarybai, mokyk-los savivaldai, aktyviai dalyvavo konkursuose, olimpiadose, kur užėmė prizines vietas. Rajoniniame raštingumo konkurse užėmė trečią vietą, „Olympis“ konkurse laimėjo lietuvių kalbos I laipsnio diplomą, anglų kalbos I laipsnio diplomą, matematikos II laipsnio diplomą, dalyvavo biologijos olimpiadoje, sporto varžybose, kur laimėjo pirmas vietas.

Apdovanojimas „Tikslas ir prasmė“ šiemet, kaip ir kasmet, buvo įteiktas aštuntokų paskutinio skambučio šventės metu. Renginys buvo labai šventiškas ir pakilus, papuoštas visų trijų aštuntų klasių choreografiniais pasirodymais.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *