Skelbiamas konkursas A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinio muziejaus direktoriaus pareigoms eiti

Ieškome kvalifikuoto ir motyvuoto asmens, kuris galėtų vadovauti ir administruoti pirmąjį Lietuvoje memorialinį muziejų – A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinį muziejų. Anykščių kraštui ir Lietuvai šis muziejus yra reikšmingas dėl iškilių šio krašto asmenybių atminties puoselėjimo, unikalaus muziejinių vertybių fondo bei gausaus edukacinių programų rinkinio. Kandidatas turėtų turėti aukštąjį išsilavinimą humanitarinių, socialinių mokslų arba menų studijų krypčių grupių studijas, taip pat ne mažiau kaip 2 metų vadovavimo patirtį kultūros įstaigoje.

Vadovauti A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko muziejui – tai įsipareigojimas kaupti saugoti ir populiarinti Anykščių tapatybę formuojančias muziejines vertybes, ugdyti įvairių visuomenės grupių istorinę ir kultūrinę savimonę, bendruomeniškumą, pilietiškumą, vertinti aplinkos, kurioje veikia muziejus, unikalumą ir pokyčius, megzti strategines Lietuvos ir tarptautines partnerystes, suteikiančias muziejui naujų veiklos krypčių.

Muziejaus direktoriaus pozicija reikalauja lyderystės žinių, gebėjimų bei įgūdžių atkakliai ir kūrybiškai siekti visapusiško muziejaus, užimančio išskirtinę vietą Lietuvos muziejininkystės žemėlapyje, klestėjimo.

Skelbimas galioja iki 2024-06-17

Darbo skelbimas: https://portalas.vtd.lt/lt/a-baranausko-ir-a-vienuolio-zukausko-memorialinio-muziejaus-direktorius-koef-is-intervalo-129-398-322;967310.html

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *