Skyrė lėšų automobiliui

Skyrė lėšų automobiliui / Automobiliu džiaugiasi Pagalbos socialinės rizikos šeimoms skyriaus vedėja Jurgita Krukauskienė

Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centras nusipirko automobilį „Ford-C Max“. Ukmergės rajono savivaldybė skyrė lėšų, kad būtų efektyviau teikiamos paslaugos socialinės rizikos šeimoms. Nenaujas 2012 metų laidos lengvasis automobilis įsigytas už 7 999 eurus.

Vykdydamas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos rekomendacijas, kad socialiniai darbuotojai dirbtų su dešimčia socialinės rizikos šeimų, Centras Ukmergės rajono savivaldybės tarybos sprendimu papildomai priėmė į darbą 8 socialinius darbuotojus. Kartu buvo skirtos lėšos ir automobiliui.

Šiuo metu Centre yra 12 socialinių darbuotojų darbui su socialinės rizikos šeimomis. Jų priežiūros erdvėje yra 136 šeimos. 8 darbuotojai dirba su miesto šeimomis ir 4 seniūnijose. Nauji darbuotojai yra Siesikų, Deltuvos, Taujėnų ir Vidiškių seniūnijose. Skyriaus vedėja paskirta Jurgita Krukauskienė.

„Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centrui – nauji uždaviniai“, – sako įstaigos direktorė Sigita Bakanauskienė. Pasak jos, darbuotojai įdarbinti Centre, o jų darbo vieta seniūnijoje, tad reikia rasti visus optimalius sąlyčio taškus, kad šeimoms, kurioms reikalinga pagalba, ji būtų visapusiškai suteikta.

Lina SUKACKIENĖ

Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centro administratorė


Reklama: kku.lt

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *