Specializuota sodinukų mugė „Aš sodinu“ spalio 8 dieną atvyksta į Ukmergę

Specializuota sodinukų mugė „Aš sodinu“ spalio 8 dieną atvyksta į Ukmergę /

Net 9 Lietuvos miestus šį rudenį aplankysianti specializuota sodinukų mugė „Aš sodinu“ spalio 8 dieną atvyksta į Ukmergę. Prie prekybos centro „Eifelis“ susirinks medelynai iš visos Lietuvos ir sulauksime sodininkystės grandų.

Ukmergės miesto gyventojai į mugę „Aš sodinu“ rinktis pradės jau nuo pat ryto, nuo 10 valandos. Čia galima bus sutikti tokius sodininkystės grandus kaip dr. A. Amšiejaus medelynas, dr. K. Malinausko medelynas, Rojaus medelynas ir daugelį kitų. Nuvykti į tam tikrus medelynus ir gyvai įsigyti augalų ne visada tampa realu, ypač jei pamėgtas medelynas ir sodininkai yra kitame Lietuvos mieste ar už keletos šimtų kilometrų. Ši mugė suburia visus sodininkystės mylėtojus ir entuziastus į vieną vietą.

Visus atvykstančius pasitiks gausus asortimentas vaismedžių, vaiskrūmių, daugiamečių ir vienmečių gėlių. Norinčius atsinaujinti ir naujienomis papildyti savo kiemą – lauks dekoratyviniai augalai, formuotos ir neformuotos pušys, karpyti medeliai, įvairiausios gėlės. Sodininkai žada pristatyti ne vieną sezono naujieną. Į sodinukų mugę „Aš sodinu“ atvykstama ne tik įsigyti naujų augalų, pamatyti ir išgirsti naujienų, bet tuo pačiu ir gyvai susitikti su Lietuvos sodininkais, čia ir dabar išgirsti atsakymus į augalų priežiūros klausimus, gauti gyvų patarimų, kurių šioje mugėje išties netrūksta. „Aš sodinu“ sutinkami tikri sodininkystės specialistai.

Specializuota rudens sodinukų mugė „Aš sodinu“ Ukmergėje vyks tik vieną dieną – spalio 8, prie prekybos centro „Eifelis“ (Vytauto g. 113) nuo 10 iki 16 valandos.

Įėjimas į mugę nemokamas.

Pasižymėkite datą: https://fb.me/e/3kzoVR3xU

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *