Geriausi rajono sporto klubų sportininkai. Geriausi rajono sporto klubų sportininkai.

Baigiantis metams Sporto centras pagerbia labiausiai Ukmergės sportui nusipelniusius žmones, daugiausiai apdovanojimų pelniusius sportininkus.

Šių metų iškilmingame renginyje Sporto centro stadione apdovanoti geriausi Sporto centro moksleiviai (24 apdovanoti) ir jų tėveliai, 15-os sporto klubų atstovai, kūno kultūros mokytojai, mokyklos, seniūnijos, bei Sporto centro mokytojai.

Juos apdovanoti Sporto centro ir savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vadovams padėjo rajono meras Rolandas Janickas ir savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jackūnas.

Bendruomenės sveikatos tarybos pirmininkė Elena Mirinavičienė ir jos nariai pasveikino rajono sveikatos ambasadorių, sporto klubo „Vilkas“ trenerį Vadimą Zelevą.

Maršo garsais visus pasitiko Meno mokyklos muzikos skyriaus pučiamųjų orkestras, vadovaujamas Ričardo Kamarausko, kultūros centro tautinių šokių kolektyvas „Vilkmergė“, vadovaujamas Reginos Zabelienės, ir sportinių šokių klubo „Bonus“ sportininkės (trenerė Giedrė Guogytė).

Geriausi 2018-ųjų sportininkai jaunių grupėje

AUSTĖJA ŠIDLAUSKAITĖ (dziudo)

Lietuvos Respublikos jaunių U-18 dziudo čempionate – III v.

Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse – I v.

LR jaunimo U-21 dziudo pirmenybėse – III v.

Lietuvos jaunimo sambo pirmenybėse – I v.

LR sambo čempionate – I v.

Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybėse – I v.

Lietuvos sporto vilčių sambo jaunių žaidynėse – I v.

Lietuvos kadetų sambo rinktinės narė.

Lietuvos moksleivių sambo čempionate – II v.

Pasaulio graplingo čempionate – II v.

Lietuvos graplingo čempionate – I v.

MARTYNAS DOLGOVAS (dziudo)

LR jaunučių U-16 dziudo čempionate  – III v.

Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybėse – I v.

ES šalių sambo taurės varžybose  – II v.

Lietuvos sporto vilčių sambo jaunių žaidynėse – II v.

Lietuvos kadetų sambo rinktinės narys.

JONAS LOBINAS (dziudo)

LR jaunučių U-16 dziudo čempionate – III v.

Lietuvos jaunimo sambo pirmenybėse – III v.

Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybėse – I v.

Lietuvos sporto vilčių sambo jaunių žaidynėse – II v.

Lietuvos kadetų sambo rinktinės narys.

Lietuvos moksleivių graplingo U-16 čempionate – I v.

POVILAS UŽTUPYS (dziudo)

Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse – II v.

Lietuvos jaunimo sambo pirmenybėse – III v.

Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybėse – I v.

ES šalių sambo taurės varžybose – II v.

Lietuvos sporto vilčių sambo jaunių žaidynėse – I v.

Lietuvos kadetų sambo rinktinės narys.

Graplingo rinktinės narys.

Pasaulio graplingo čempionate – III v.

Lietuvos moksleivių graplingo U-16 čempionate – I v.

BORISAS JABLONSKIS (dziudo)

LR jaunių dziudo čempionate – III v.

Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse  – II v.

Lietuvos jaunimo sambo pirmenybėse – II.

DOMANTAS GEČYS (krepšinis)

Lietuvos RKL vyrų krepšinio komandos „Jonava“ žaidėjas.

Rezultatyviausias Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U-19 žaidėjas.

Respublikinių turnyrų prizininkas.

DIANA MARCINKEVIČIŪTĖ (futbolas)

Lietuvos merginų U-17 futbolo rinktinės žaidėja.

Lietuvos merginų mažojo futbolo čempionate – II v.

Lietuvos merginų mažojo futbolo čempionate – III v.

Lietuvos moterų salės futbolo čempionate – III v.

GABIJA TOROPOVAITĖ (futbolas)

Lietuvos merginų U-17 futbolo rinktinės žaidėja.

Lietuvos merginų mažojo futbolo čempionate – II v.

Lietuvos merginų mažojo futbolo čempionate – III v.

Lietuvos moterų salės futbolo čempionate – III v.

VESTA PEREGORODEJEVAITĖ (krepšinis)

Jaunių merginų A diviziono krepšinio čempionato rezultatyviausia žaidėja.

Lietuvos moterų aukščiausios lygos krepšinio čempionate – VII v.

Ukmergės „Vilkmergės“ moterų krepšinio komandos žaidėja.

MARTYNA ČEPAITĖ (krepšinis)

Jaunių merginų A diviziono krepšinio čempionato naudingiausia žaidėja.

Lietuvos moterų aukščiausios lygos krepšinio čempionate – VII v.

Ukmergės „Vilkmergės“ moterų krepšinio komandos žaidėja.

Geriausi 2018-ųjų sportininkai jaunučių grupėje

ADOMAS NORGĖLA (futbolas)

Lietuvos nacionalinės futbolo akademijos U-14 komandos narys.

Respublikinių turnyrų nugalėtojas ir prizininkas.

Naudingiausias komandos žaidėjas.

KAMILĖ IVANOVAITĖ (futbolas)

Lietuvos merginų U-15 futbolo rinktinės žaidėja.

Lietuvos merginų mažojo futbolo čempionate – II ir III v.

Lietuvos mergaičių futbolo 8x8 čempionate – II v.

Lietuvos moterų salės futbolo čempionate – III v.

LIVIJA TOROPOVAITĖ (futbolas)

Lietuvos merginų U-15 futbolo rinktinės žaidėja.

Lietuvos merginų mažojo futbolo čempionate – II ir III v.

Lietuvos moterų salės futbolo čempionate – III v.

ERNESTAS GRAKAVINAS (dziudo)

Lietuvos vaikų sambo pirmenybėse – III v.

Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybėse – III v.

Lietuvos sporto vilčių sambo jaunių žaidynėse – II v.

Lietuvos moksleivių graplingo čempionate – I v.

Lietuvos moksleivių dziudo čempionate – III v.

LUKA KUZMAITĖ (krepšinis)

Lietuvos MKL jaunių merginų A diviziono žaidėja.

Lietuvos MKL jaunučių merginų B divizione – III v.

Lietuvos jaunučių merginų krepšinio rinktinės žaidėja. EGBL – III v.

ARLANDAS TAMOŠAITIS (dziudo)

Lietuvos vaikų sambo pirmenybėse – I v.

Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybėse – III v.

Lietuvos sporto vilčių sambo jaunių žaidynėse – II v.

Lietuvos moksleivių graplingo čempionate – II.

DEIMANTĖ AUKŠTUOLYTĖ (dziudo)

Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse – II v.

Lietuvos jaunimo sambo pirmenybėse – III v.

Lietuvos Respublikos sambo čempionate – III v.

NAGLIS GUTAUSKAS (dziudo)

Lietuvos vaikų sambo pirmenybėse – I v.

Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybėse – III v.

Lietuvos sporto vilčių sambo jaunių žaidynėse – III v.

Lietuvos moksleivių graplingo čempionate – I v.

JORIS PRENIS (dziudo)

Lietuvos vaikų sambo pirmenybėse – I v.

Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybėse – II v.

Lietuvos sporto vilčių sambo jaunių žaidynėse – I v.

Lietuvos moksleivių graplingo čempionate – I v.

AGNĖ MICKŪNAITĖ (šachmatai)

Lietuvos jaunučių greitųjų šachmatų čempionato II vietos laimėtoja.

Tarptautinių ir respublikinių turnyrų nugalėtoja.

Lietuvos jaunučių šachmatų rinktinės narė.

Už sportinius pasiekimus apdovanoti

Už rajono reprezentavimą Lietuvos mokyklų žaidynėse apdovanoti mokytojai: Regimantas Verbickas (Taujėnų gimnazija), Ričardas Blažys (,,Šilo“ progimnazija), Dalia Tamošauskienė (Vidiškių pagrindinė mokykla), už aktyvų dalyvavimą bendrojo ugdymo mokyklų mokinių varžybose – Jono Basanavičiaus gimnazijos mokytoja Vilma Grigienė.

***

Už pasiektus rezultatus rajono seniūnijų žaidynėse Ukmergės sporto centras apdovanojo Deltuvos, Vidiškių ir Siesikų seniūnijas.

***

Už veiklą buriant seniūnijos gyventojus aktyviau sportuoti apdovanojimai įteikti Kaziui  Aleknavičiui, Rimgaudui Girniui, Eugenijui  Kuodeliui.

***

Už pasiektus sportinius rezultatus, glaudų bendradarbiavimą ir geranorišką pagalbą organizuojant varžybas apdovanotos: ,,Šilo“ progimnazija, Taujėnų gimnazija, Vidiškių, Senamiesčio, Užupio Dukstynos pagrindinės mokyklos.

Geriausia futbolo skyriaus sportininke paskelbta EMILIJA KASELYTĖ.

Geriausiu futbolo skyriaus sportininku – AIVARAS LUNYS.

Geriausia krepšinio skyriaus sportininke – KAMILĖ ŽIEDELYTĖ.

Geriausiu  krepšinio  skyriaus sportininku – DOMINYKAS DRAZDAS.

***

Apdovanoti Ukmergės sporto centro sporto mokytojai:

Artūras Sakas (dziudo),

Eugenijus Simonaitis (dziudo),

Rimantas Lenartavičius (dziudo),

Anželika Martikonienė (krepšinis),

Nijolė Vadapalienė (krepšinis),

Saulius Grigas (krepšinis),

Sigitas Aliubavičius (futbolas),

Romas Kiulkis (futbolas),

Darius Petraška (futbolas),

Virginija Savickienė (šachmatai),

Gediminas Ušackas (stalo tenisas).

***

Apdovanojimai – geriausiems sporto klubų sportininkams:

krepšininkei Aurelijai Putramentaitei,

krepšininkui Mantui Vavilovui,

futbolininkei Urtei Šmigelskaitei,

futbolininkui Igoriui Krasinui,

kovinio sambo kovotojui Teodorui Aukštuoliui,

bušido kovotojui Mindaugui Veržbickui,

kikbokso kovotojui Ernestui Perednikui,

muai tai kovotojui Timurui Jablonskui,

žirgų vadeliotojai Monikai Vinskutei,

žirgų vadeliotojui Gintarui Radzevičiui,

šachmatininkui Martynui Dolmantui,

neįgaliųjų sportininkui Vygantui Ragaišiui,

bėgikui Gintautui Gelūnui,

automobilių drifto sportininkui Benediktui Čirbai,

automobilių ralio sportininkui Deividui Gezevičiui.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Laidojimo ir kremavimo paslaugos Ukmergėje

Veterinarijos klinika

Vilkmerge restoranas

Ukmerges siluma

Ar jau žinote, už ką balsuosite per šalies prezidento rinkimus?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Autoservisas Ukmergėje

Floros Studija

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Akmenys prabyla

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų