Ukmergės kovų menų naujienos, kikboksas, dziudo, karatė

Prienuose vyko Moksleivių dziudo čempionatas, kuriame dalyvavo per 300 sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų.

Prienuose vyko Lietuvos dziudo U23 čempionatas. Ukmergės sporto centrui atstovavę Ernestas Grakavinas ir Deimantė Aukštuolytė užėmė trečiąsias vietas.

Portalas sportas.info skelbia, kad Šiauliuose vykusiame Lietuvos vaikų sambo čempionate sėkmė lydėjo ukmergiškius – net aštuoni sportininkai (3 mergaitės ir 5 berniukai) tapo čempionais.

Gegužės 14–15 dienomis Rygoje vyko Baltijos šalių K1 kikbokso čempionatas, kuriame dalyvavo sportininkai iš Estijos, Latvijos, Lietuvos, Gruzijos.

Mastaičiuose, neseniai atnaujintoje Lietuvos policijos mokyklos sporto salėje, vyko tradicinis Lietuvos policijos dziudo čempionatas.

24-erių metų iš Ukmergės kilęs kovotojas Žygimantas Ramaška tapo pasaulio kovinio sambo vicečempionu.

Rugsėjo 26 d. vyko tarptautinis turnyras „IPPON CUP“, kuriame  kiokušin karate klubo „ARU“ auklėtinės Gabrielė Dovydėnaitė džiaugėsi sidabro medaliu bei taure, o Viltė Akūnytė į Ukmergę parvežė bronzos medalį.

Sporto klubas „Vilkas“ skelbia apie jų komandos laimėjimus Europos kikbokso taurės čempionate, vykusiame Kroatijoje.

Pastaraisiais metais su iššūkiais teko susidurti ir Ukmergės karatė klubo ARU sportininkams. Laimei, juos pavyko įveikti. Praėjusių metų rudens pradžia buvo daug žadanti, tad į darbus sportininkai kibo visu tempu.

Ukmergės dziudo klubas Lietuvos jaunimo, jaunių ir vaikų grap-lingo pirmenybėse pelnė daugiausiai komandinių taškų.