Stadione atnaujinta futbolo aikštė

Stadione atnaujinta futbolo aikštė / Dainiaus Vyto nuotr. Atnaujintas aikštynas.

Ukmergės miesto stadione atnaujinta 6 tūkst. kv. m futbolo aikštė.

Sena jos danga pakeista dirbtine žole, nubraižytos linijos, pastatyti nauji vartai.

Rajono savivaldybė skelbia, kad projekto, startavusio 2021-ųjų rugpjūtį, vertė – daugiau nei 629 tūkst. Eur, iš kurių 450 tūkst. Eur – valstybės biudžeto, Sporto rėmimo fondo lėšos.

Jomis finansuojami projektai, skatinantys Lietuvos gyventojų fizinį aktyvumą. Likusi suma –179 tūkst. Eur – rajono biudžeto lėšos. Darbus vykdė UAB „Baltic sport“.

Naujoji aikštės danga pritaikyta futbolo bei kitų sporto šakų treniruotėms ir varžyboms. Jos gali vykti ir lietingo sezono metu. Tikimasi, kad mieste, turint modernią futbolo aikštę, plėsis įvairiomis sporto šakomis besidominčių ir sportuojančių gyventojų ratas.

Atnaujinta futbolo aikštė buvo iškilmingai atidaryta praėjusią savaitę. Ukmergės rajono savivaldybės merui Dariui Varnui tarus sveikinimo žodį, jam buvo suteikta galimybė į naujus vartus įmušti pirmąjį įvartį.

Merui, Ukmergės sporto centro direktoriui Vitalijui Martikoniui ir savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistei Rasai Ragelytei-Kraucevičienei Ukmergės futbolo senjorų klubo „Vienybė“ vadovas Artūras Rabašauskas padovanojo futbolo kamuolius su klubo komandos narių parašais.

Po aikštės atidarymo vyko vaikų futbolo komandų turnyras, kuriame dalyvavo trys Ukmergės ir viena Širvintų sporto centrų komandos. Taip pat rezultatu 2:2 baigėsi futbolo senjorų klubo „Vienybė“ ir Ukmergės sporto centro komandų turnyras.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *