Sprogimas lėmė mirtį

Sprogimas lėmė mirtį /

Tragedija Taujėnuose – dirbdamas namuose smarkiai nukentėjo žinomas 28 metų taujėniškis, kuris neišgyveno.

Skaudi nelaimė nutiko pirmadienį. Tądien žmogus namuose Šviesos gatvėje tvarkė jam priklausančią savadarbę traktorinę priekabą. Apie 15 valandą 30 minučių, vyrui prisukinėjant priekabos ratą, šis sprogo.

Sužalotas vyras buvo išvežtas į Ukmergės ligoninę, tačiau apie 19 valandą 30 minučių dėl daugybinių traumų pervežtas į VšĮ Respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę. Apie įvykį informavusios policijos teigimu, nuo smūgio sprogus padangai taujėniškiui į smegenis išsiliejo kraujas, lūžo kaukolės pamatas, žmogus patyrė daugybinių šonkaulių lūžių.

Deja, medikams nepavyko išgelbėti nukentėjusiojo gyvybės. Kitą dieną apie 23 valandą jis mirė ligoninėje.

Taujėnuose Šviesos gatvėje įvykusios nelaimės metu sužalojimų patyrė ir kartu dirbęs vyro draugas (g. 1989 m.).

Įvykio aplinkybes ir tragedijos priežastis aiškinasi policija.

Baisios miestelyje nutikusios nelaimės sukrėsti visi taujėniškiai. Šeimą turėjęs jaunas ūkininkas gerai žinomas šioje seniūnijoje. Darbštus, veiklus vyras kartu su savo sesers šeima – garsiais rajono ūkininkais – rasdavo laiko dalyvauti ir miestelio bendruomenės, kituose rajono renginiuose, kur prekiaujama jų gaminama išskirtine žirniene.

Valstybinė darbo inspekcija (VDI) skelbia apie šalyje pasikartojančias nelaimes, kai dirbdami su įvairia technika ir sprogus padangoms žmonės žūsta arba patiria traumų. Specialistai primena, kad prieš pradedant montuoti padangas būtina patikrinti jų būklę, taip pat – ratų diskų kraštų ir fiksavimo žiedų būklę. VDI teigimu, yra daug draudimų, tarp jų – draudimas taisyti padangos ar žiedo padėtį daužant, kai pučiamas oras.

Padangos irgi turi būti pučiamos laikantis atitinkamų reikalavimų.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *