Stovyklavo Sporto centro auklėtiniai

Veprių laisvalaikio užimtumo ir turizmo filiale vyko Ukmergės sporto centro auklėtinių vasaros stovykla „Dėmesys vienam ir kiekvienam vaikui“. Joje dalyvavo 60 Ukmergės sporto centro krepšinio ir futbolo auklėtinių ir jų treneriai.

 

2 straipsnio 1 nuotr.08-25

 

Vaikų vasaros stovykla yra viena iš priemonių, skiriant ypatingą dėmesį kiekvieno vaiko užimtumui, gerai mitybai, sveikatos stiprinimui. Moksleiviams buvo organizuojamos sporto treniruotės, daug emocijų teikiančios maudynės, žygiai su dviračiais, smagios užduotys ir estafetės, vakaronės, taip pat išvykos į renginius ir varžybas.

Rytais vyko smagios mankštos, atskirų sporto šakų treniruotės. Moksleiviai dalyvavo futbolo varžybose Šventupėje, kur teko rungtyniauti prieš Latvijos žaidėjas.

30 stovyklos moksleivių dalyvavo pirmojo Lietuvos Respublikos Prezidento Antano Smetonos gimimo 140-osioms ir mirties 70-osioms metinėms skirtame bėgime. Pasikeisdami 4 valandas bėgo net 30 kilometrų su bėgimo veteranais Gintautu Stačkūnu bei Algirdu Blauzdžiu.

Taip pat keliauta į Antakalnio bendruomenės organizuojamas netradicinių sporto šakų varžybas, kur ne tik vaikai, bet ir treneriai jėgas išmėgino įvairiausiose ir keisčiausiose sporto rungtyse.

Vyko krepšinio varžybos tarp Sporto centro auklėtinių ir Veprių seniūnijos gyventojų, taip pat baudų ir tritaškių metimo rungtys. Vakaronių metu vyko smagios užduotėlės, kuriose moksleiviai galėjo parodyti ne tik sportinius sugebėjimus, bet ir vaidybą bei išmonę. Vyko paskaitėlės apie žalingus įpročius ir jų prevenciją, pokalbiai ir diskusijos. Kepdami bulves ant laužo, vaikai smagiai leido laiką.

Paskutinę stovyklos dieną visi, pamiršę nuovargį ir su geromis emocijomis, buvo įvertinti ir apdovanoti už dalyvavimą, pasiektus rezultatus, išradingumą.

2 straipsnio 2 nuotr.08-25


 

Dalintis
Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *