Sudegė automobilis, sandėliukas, veržėsi dujos

Sudegė automobilis

Ukmergės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba pranešė, kad praėjusią savaitę kilo keturi gaisrai bei daugiabučio namo bute pavojingai veržėsi dujos. 

Balandžio 2 d. Siesikų seniūnijos Šiliūnų kaime atvira liepsna degė lengvasis automobilis „Citroen Xsara Picasso“, varomas benzinu ir dujomis. Skelbiama, kad jo dujų bakas buvo tuščias. Automobilis sudegė nepataisomai.

Kovo 30 d. Deltuvos seniūnijos Paliepės kaime atvira liepsna degė vieno aukšto medinis sandėliukas, kurio stogas dengtas šiferiu. Statinys sudegė.

Kovo 29-ąją Ukmergėje, Našlaičių gatvėje, dviejų aukštų mūrinio namo dūmtraukyje degė suodžiai. Jie buvo užgesinti, patik-rintos patalpos.

Kovo 28 d. pranešta, kad Vidiškių seniūnijos Jasiuliškio kaime, Dvaro gatvėje, dega medis. Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, jog dega medžio kelmas.

Kovo 29-ąją priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje gautas pranešimas, kad Ukmergėje, Vilniaus gatvėje  esančio daugiabučio namo bute iš remonto metu pažeistos dujinės viryklės veržiasi dujos. Apie įvykį pranešęs asmuo jų pats užsukti nepajėgė. Atvykus gelbėtojams paaiškėjo, kad yra trūkęs dujinės viryklės vamzdelis. Panaudojus parankines priemones dujos buvo užsuktos.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *