Sulaukė naujų automobilių

Sulaukė naujų automobilių /

Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centro darbuotojai jau ruošiasi vairuoti devynis naujuosius „Fiat Tipo“ automobilius. Jie skirti darbuotojams, kurie paslaugas teikia rajono teritorijoje, daug bendrauja su paslaugų gavėjais jų gyvenamosiose vietose.

Centro administracijos sprendimu automobiliuose įrengta vietos nustatymo, kontrolės ir apskaitos sistema. Tokios sistemos galimybės labai didelės. Kadangi tiek seniūnijų teritorijoje, tiek mieste lankomų asmenų, kuriems teikiamos socialinės paslaugos, adresai dažniausiai nekinta daug metų, juos pažymėti maršrutuose nesudėtinga. Reikalui esant,  globojamų šeimų nariai bus palydėti ir nuvežti pas rajono teritorijoje esančius gydytojus ar valdžios įstaigas.

Lėšos iš rajono biudžeto šiam pirkiniui buvo skirtos rajono mero Rolando Janicko iniciatyva ir tarybos narių pritarimu. Devyni automobiliai kainavo 101 610 Eur.

Tai ženklus indėlis gerinant socialinių darbuotojų darbo aplinką ir suteikiant galimybę greitai reaguoti į iššūkius ir neatidėliotinų problemų sprendimus. O jų pastaruoju metu gausu.

Nuo liepos 1. dienos, pertvarkius vaiko teisių apsaugos sistemą, įsteigus atvejo vadybininko etatus, kelionių į šeimas nemažės. Juo labiau kad pati socialinės rizikos šeimos samprata keičiasi – pats terminas „socialinės rizikos šeima“ nebevartojamas.

Dėl to pakeistas ir buvęs įstaigos Darbo su socialinės rizikos šeimomis skyriaus pavadinimas. Jis vadinsis Socialinio darbo su šeimomis skyriumi.

Iš esmės keičiasi požiūris į socialines paslaugas gaunančias šeimas ir revizuojami socialinio darbo efektyvumo kriterijai.

Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centre nustatyti 92 etatai. Iki šiol centras turėjo tik du savivaldybės lėšomis pirktus automobilius. Dar keturi automobiliai buvo pirkti iš vykdomų projektų lėšų.

Šiuo metu įstaigos parkas  turi 15 automobilių.

Naujos, šią savaitę paženklintos, transporto priemonės į rajono kelius išriedės nuo liepos pradžios.

Centro kolektyvas tapo pačiu didžiausiu tarp rajono biudžetinių įstaigų. Jis priima profesinius iššūkius, nes savo misijos erdvėje gyvena kartu su nemaža dalimi rajono gyventojų.

 

Lina SUKACKIENĖ

Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centro administratorė

 

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Sulaukė naujų automobilių /

Sulaukė naujų automobilių /

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *