Šventės proga – protų mūšis

Šventės proga – protų mūšis / Susirinkusiuosius sveikino Vidiškių seniūnas ir bendruomenės pirmininkas. Emilijos Vėbrienės nuotr.

Genė VAITKŪNIENĖ

Vlado Šlaito viešosios bibliotekos

Šventupės kaimo padalinio

vyresnioji bibliotekininkė

Šventupės kaimo bendruomenės moterys tęsia jau daugiametę tradiciją Tarptautinę moterų solidarumo dieną pabūti kartu, pabendrauti, klausantis romantiškų dainų, gurkšnojant arbatą ir ragaujant savo keptus pyragus.

Šiais metais nutarėme sujungti kelias progas, paminėti Moters, Lietuvių kalbos, Nepriklausomybės atkūrimo dienas ir pakvietėme moteris į protų mūšį „Moki žodį – žinai kelią“.

Tai buvo nauja patirtis, kelianti nerimą organizatorėms (bibliotekos ir kultūros skyriaus darbuotojoms), ar moterys nepabūgs ir susirinks, o dalyvėms – ar sugebės atsakyti į sudėtingus klausimus, ar neapsijuoks.

Laimei, viskas pavyko geriau, negu tikėjomės. Dalyvių susirinko daug, sudarėme 4 komandas. Moterys sugalvojo šmaikščius pavadinimus: „Ladys, bet ne pop“, „Sugrįžk į jaunystę“, „Mes ir jie“ (prie komandos prisijungė seniūnas ir seniūnaitis) ir „Žavingosios“.

Prieš žaidimą į renginį susirinkusias moteris pasveikino Vidiškių seniūnas Virgilijus Štaras ir bendruomenės pirmininkas Vytautas Marčauskas.

Protų mūšio klausimai buvo nesudėtingi, linksmi. O atsakymai – šmaikštūs ir netikėti. Kol buvo skaičiuojami rezultatai, moteris romantiškomis dainomis žavėjo Daivos ir Kazimiero Šermukšnių duetas.

Taip pat skambėjo patriotiškos dainos, eilės, skirtos Lietuvai.

Suskaičiavus protų mūšio rezultatus paaiškėjo, kad nugalėjo „Žavingosios“. Tačiau laimėtojomis jautėmės visos. Renginys patiko, tad nutarėme, kad rudenį vėl susirinksime.

Klausydamos Genadijaus dainų, kėlėme taures šampano (bendruomenės ir seniūno dovana), gurkšnojome arbatą, vaišinomės Jadzios Mažuolienės keptais pyragais ir dar ilgai moteriškai plepėjome.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *