Tarptautinę jaunimo dieną paminėjo festivalyje

Tarptautinę jaunimo dieną paminėjo festivalyje / Publika buvo spalvinga

Jaunimo laisvalaikio centras surengė ketvirtąjį Aukštaitijos jaunimo centrų festivalį „JAUJAU’23“.

Į jį sukvietė jaunuolius iš Zarasų, Panevėžio, Rokiškio, Kupiškio, Ramygalos ir Molėtų.

Jaunimo laisvalaikio centro direktorė Daiva Pranskevičienė sako, kad centro darbuotojai planuoti renginį pradėjo dar gegužės mėnesį. Prieš tai išklausė jaunimo idėjų.

Visų miestų jaunimo atstovai sutarė, kad festivalyje norėtų „hamakyno“, naktipiečių prie laužo, diskotekos ir nepamainomo didžėjaus Valdemaro iš Panevėžio.

Sulaukus renginio dienos, Urnėžių sodyboje rinkosi spalvinga publika – festivalio tema buvo filmų herojai.

Festivalio dalyvių pasveikinti atvyko Jaunimo reikalų agentūros atstovė Monika Paulauskaitė ir Ukmergės rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorius Deividas Mickus.

Vyko įvairios veiklos, kūrybiniai, sportiniai užsiėmimai: kiekvienas galėjo nusifotografuoti prie 3D raidžių ar čia pat sukurtos spalvingos piramidės, pasidaryti laikiną tatuiruotę, aplankyti raganas-būrėjas ar žaisti tinklinį.

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Ukmergės skyriaus vadovė Inga Kerbelytė-Orvydienė su savanorėmis kvietė pasimokyti, kaip išsaugoti greta esančiojo gyvybę namuose ar darbe. Dalyviai išbandė Ramygalos, Molėtų ir Kupiškio centrų atsivežtas irklentes, žaidė žaidimus, turėjo galimybę pašaudyti iš pneumatinių ginklų.

Pasidžiaugti milžiniškais muilo burbulais siūlė Ramygalos jaunimo centras, o zarasiškiai atsivežė veidų tapymo priemones. Išpieštais veidais jaunuoliai vėliau dūko diskotekoje, „matavosi“ DJ‘jaus pultą, naktinėjo prie laužo ir stebėjo ugnies šou.

Norintieji ramesnės veiklos žiūrėjo naktinį kiną, kurio įranga pasirūpino Kupiškio jaunimo darbuotojos. Visus sužavėjo dailininkas Gintaras, piešęs visų šaržus.

Jaunimo grupes atlydėjusių vadovų laukė iššūkis „Kaukis už savo miestą“. Praėjusių metų nugalėtojai ukmergiškiai šiemet surengė „5 pojūčių iššūkį“, kurį laimėjo Rokiškio vadovė Joana.

Antrąją dieną vyko jaunimo centrų vadovų iššūkio apdovanojimai. Prieš atsisveikinant laukė smagi vakarykštės dienos nuotraukų ir vaizdo įrašų peržiūra, padėkos ir palinkėjimai.

Festivalis – Jaunimo reikalų agentūros finansuoto centro vykdomo projekto „Tingiu nieko neveikti“ dalis.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *