Tiesė tinklus – aplamdė vartus

Tiesė tinklus – aplamdė vartus /

Nuotekų gatvės gyventoja Elvyra pasakojo, kad šiuo metu jų gatvėje tiesiami požeminiai elektros tinklai.

Tačiau dėl šių darbų moteris teigia patyrusi nuostolių. Pasakojo, kad darbus atliekančios įmonės darbininkai sulankstė jos namo vartus. „Turėjau samdyti žmogų, kad pataisytų“, – pasakojo moteris.

Tačiau anądien vartus vėl rado apgadintus – nubrozdintus. „Kol darbus pabaigs, kiek dar man žalos pridarys. Noriu, kad atlygintų nuostolius. Į ką turiu kreiptis“, – klausė ukmergiškė.

Pasakojo, kad jau ne kartą nukenčia jos prie gatvės stovintis medinis namas. Kai tiesė vandens trasą, buvo sulankstytos kelios dailylentės. Tada skriaudą nutylėjo, bet dabar, sako, jau nori ieškoti teisybės.

Ukmergės rajono savivaldybės Teisės ir personalo skyriaus vyriausioji specialistė Justina Markevičiūtė pakvietė mūsų skaitytoją Elvyrą atvykti į savivaldybės administraciją dėl teisinės pagalbos suteikimo.

Informavo, kad asmeniui skiriama nemokama vienos valandos teisinė konsultacija (pirminė teisinė pagalba) kiekvienu jam rūpimu klausimu.

Antrinė teisinė pagalba – dokumentų rengimas, atstovavimas bylose ir bylinėjimosi išlaidų atlyginimas priklauso nuo asmens gaunamų pajamų ir turimo turto.

Pirminė teisinė pagalba teikiama Kęstučio a. 3, Ukmergė (8 kab.), tel. (8 340) 60269.      

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *