Ukmergėje atidarytas karjeros centras

Ukmergėje, Užimtumo tarnyboje, atidarytas regioninis karjeros centras „Karjeras“.

Klientai jame bus konsultuojami apie ateities profesijas, bendradarbiaus su įmonėmis ir organizacijomis, supažindinančiomis su darbo vietomis realioje aplinkoje. Taip siekiama padėti jaunimui ir suaugusiems asmenims priimti karjeros sprendimus.

Pirmasis Lietuvoje regioninis karjeros centras „Karjeras“ buvo atidarytas Alytuje 2019 m. Įvertinus sėkmingą veiklą, po kelerių metų vykdant bendrą projektą veiklą pradėjo 14 regioninių karjeros centrų.

Praėjusią savaitę toks centras duris atvėrė ir Ukmergėje. Jis priklauso Vilniaus regiono karjeros planavimo skyriui.

Skelbiama, kad „Karjeras“ apjungia savivaldos, mokyklų ir socialinių bei verslo partnerių profesinio orientavimo veiklas siekiant profesinio orientavimo paslaugų – karjeros ugdymo, profesinio veiklinimo, konsultavimo bei informavimo.

Konsultacijos teikiamos ne tik jaunimui nuo 14-os metų profesinio orientavimo ir profesijos pasirinkimo klausimais, bet ir vyresniems  nei 30-ies metų asmenims, kurie nori keisti savo karjerą. Norintys turi galimybę „pasimatuoti profesiją“ ir įsitraukti į savanoriškas veiklas.

Praėjusią savaitę atidarymo proga susirinkusius svečius atvyko pasveikinti Ukmergės rajono savivaldybės vicemeras Eugenijus Kuodelis, administracijos direktorė Inga Pračkailė ir mero patarėja Goda Juzėnaitė.

I.Pračkailė pasidžiaugė rajono žmonėms sudaromomis galimybėmis konsultuotis karjeros klausimais ir pabrėžė, kad ,,profesinė veikla yra vienas iš svarbiausių dalykų žmogaus gyvenime, todėl labai svarbu tinkamai ją pasirinkti. Nuo to priklauso, ar darbas bus kančia ir prievolė ar maloni, save realizuoti leidžianti veikla“, – kalbėjo ji. Direktorė pasveikino „Karjero“ vadovę Ukmergėje – konsultantę Austėją Polkaitę.

Renginyje dalyvavo Užimtumo tarnybos direktoriaus pavaduotojas Gytis Darulis, Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos direktorius Jonas Cesevičius bei kiti svečiai.

Renginio metu inovacijas pristatė Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos bei Jono Basanavičiaus gimnazijos mokiniai ir „Spiečiaus“ vadovė Živilė Baušienė.

Karjeros centro šventinę simbolinę atidarymo juostelę kirpo vicemeras E. Kuodelis, Užimtumo tarnybos direktoriaus pavaduotojas G. Darulis ir Užimtumo tarnybos Vilniaus klientų aptarnavimo departamento direktorė Jurgita Bražinskienė.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *