Ukmergėje – Lietuvos 10-ies šokių čempionatas

Ukmergėje – Lietuvos 10-ies šokių čempionatas /

Sausio 28–29 d. Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vyks 2017-ųjų metų Lietuvos 10-ies šokių čempionatas ir pirmenybės. Lietuvos sportinių šokių federacijos (LSŠF) organizuojamose varžybose dėl geriausiųjų šalies šokėjų titulo varžysis įvairaus amžiaus ir įvairių grupių šokėjų poros.

Šeštadienį pirmoje varžybų dalyje vyks vaikų ir Solo Latino grupių varžybos, o antroje ir trečioje dalyse pasirodys stipriausieji visų amžiaus grupių šokėjai. 10-ies šokių programos čempionatuose jie kovos dėl galimybės atstovauti Lietuvai pasaulio ir Europos čempionatuose bei Taurės varžybose. Sekmadienį šokėjai varžysis jaunučių, jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų grupių pirmenybėse, o vakarinėje dalyje įvyks ir jaunimo iki 21 m. 10-ies šokių grupės čempionatas.

Čempionate dalyvaus geriausios Lietuvos šokėjų poros, praėjusiais metais demonstravusios puikius rezultatus tarptautinėse varžybose. Jaunimo grupėje pasirodys praėjusiųjų metų jaunių II grupės Lietuvos čempionai ir 10-ies bei standartinių šokių pasaulio čempionatų prizininkai Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas“).

Suaugusiųjų grupėje varžysis daugkartiniai Lietuvos 10-ies šokių čempionai, Europos Taurės varžybų finalininkai bei Europos Sąjungos čempionato prizininkai, WDSF 10-ies šokių grupės reitingo vicečempionai Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo“ – „Sūkurys“) bei praėjusių metų jaunimo 10-ies šokių grupės pasaulio ir Europos čempionatų finalininkai Karolis Michalas Tomeckis ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys“).

10-ies šokių varžybose šokėjai atlieka ir standartinius, ir Lotynų Amerikos šokius, o varžybų rezultatai skaičiuojami bendrai sumuojant abiejų programų vertinimus. Pasirodymas šios programos varžybose reikalauja didelės šokėjų ištvermės, nes viename ture šokėjai turi atlikti net 10 šokių.

Renginio programa

Šeštadienis:

10.30 val.  I dalis – vaikų ir Solo Latino grupių varžybos;

15 val. II dalis – jaunučių ir jaunių I grupių čempionatai;

18 val. III dalis – jaunių II, jaunimo ir suaugusiųjų grupių čempionatai.

Sekmadienis

10 val.  I dalis – jaunučių, jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų grupių pirmenybės;

15 val. II dalis – jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų grupių pirmenybės;

19 val. III dalis – jaunučių, jaunių grupių pirmenybės ir jaunimo iki 21 m. čempionatas.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *