Ukmergėje vairuotojams – nauja apranga

Ukmergėje vairuotojams – nauja apranga / Dainiaus Vyto nuotr. Bendrovės Ukmergės autobusų parko vairuotojai.

Keleivius mieste ir užmiestyje vežantys autobusų vairuotojai Ukmergėje nuo šiol į darbą eina pasipuošę nauja vienoda apranga.

Bendrovė Ukmergės autobusų parkas kiekvienam pasiuvo po 4 vnt. marškinių ilgomis ir trumpomis rankovėmis su išsiuvinėtu įmonės logotipu.

Taip pat kiekvienas gavo kelnes, kaklaraištį, o rudens laikotarpiui užsakyta ir po megztinį.

Ukmergės rajono savivaldybė skelbia, kad darbinės aprangos komplektas kainuoja bemaž 107 Eur. Vienoda apranga išdalinta 33-ims vairuotojams.

„Viešojo transporto vairuotojai yra mūsų įmonės veidas. Pagal tai keleiviai sprendžia ir apie pačią įmonę. Kadangi esame Ukmergės rajono savivaldybės įmonė, tai atstovaujame ir savivaldybei. Mūsų įmonės autobusai važinėja ne tik miesto ir rajono maršrutais, tačiau yra ir nuomojami – keliauja ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Visada norėjosi, kad ukmergiškiai autobusų vairuotojai atrodytų gražūs ir pasitempę. Sąlyginai nedidelė investicija leido mūsų vairuotojams pasijusti labiau vertinamais ir oriais, o ant aprangos išsiuvinėtas įmonės logotipas įpareigoja pasitempti ir užtikrinti aukštą mūsų teikiamų paslaugų kokybę“, – sakė Ukmergės autobusų parko direktorius Rimvydas Olšauskas.

Pasak jo, iš pradžių darbuotojai  atsargiai priėmė naujovę. Tačiau abejones išsklaidė keleiviai, kurie iškart pastebėjo ir įvertino tvarkingai ir vienodai apsirengusius vairuotojus bei negailėjo jiems komplimentų.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *