Ukmergės jaunimas kvietė „nezombėti“

Ukmergės jaunimas kvietė „nezombėti“ / Miesto gatvėmis keliavo zombiais išsidažęs Ukmergės jaunimas. Ukmergės TVIC nuotr.

Ukmergės gatvėmis ketvirtadienį keliavo zombiais virtęs jaunimas – ketvirtus metus organizuojama akcija „NEzombėk“ šiemet virto į festivalį, kuriame raginta atkreipti dėmesį į smurtą, patyčias artimoje aplinkoje. 

Renginys prasidėjo Jono Basanavičiaus ir Antano Smetonos gimnazijose. Su profesionalių vizažisčių pagalba rajono moksleiviai virto gyvais numirėliais.

Jaunimo eisena keliavo pagrindinėmis miesto gatvėmis. Tokia neįprasta akcija bandyta atkreipti praeivių dėmesį ne tik moksleivių išvaizda, bet ir skanduojamu šūkiu „Mes nenorim atrodyti taip!“

Ukmergės kultūros centre vyko „Organizacijų mugė“.

Šioje mugėje dalyvavo rajono moksleivių organizacijos, padedančios paaugliams įdomiai ir prasmingai leisti savo laisvalaikį.

Festivalio organizatoriai renginyje dalyvavusiems paruošė dar vieną staigmeną. Vakare šio renginio pabaigą vainikavo nemokamas koncertas, surengtas Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos salėje. Koncerte jaunimą linksminę svečiai – Rolandas Mackevičius ir Ignas Lelys.

Parengta pagal Ukmergės TVIC

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *