Ukmergės policijoje – nauji automobiliai

Ukmergės policijoje – nauji automobiliai / Ukmergės komisariatui skirti du darbui puikiai pritaikyti mikroautobusai.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariatui neseniai skirti du nauji, puikiai darbui pritaikyti „Volkswagen Transporter“ mikroautobusai.

Jie atnaujins policijos komisariato automobilių parką. Šiuo metu jame – 21 transporto priemonė.

Policijos komisariato viršininkas Saulius Kazlauskas sako, kad vienas iš naujų „Volkswagen Transporter“ autobusiukų buvo skirtas Reagavimo, kitas – Veiklos skyrių pareigūnams.

Naujieji automobiliai pritaikyti ne tik reaguoti į įvykius, bet gali būti naudojami ir kaip biuras ant ratų – juose sumontuota speciali policijos darbui reikalinga įranga.

Dvi tokios pačios transporto priemonės buvo gautos ir praėjusiais metais, taigi, komisariato automobilių parkas gerokai atsinaujino. Tiesa – nepadidėjo, nes senesni automobiliai nurašomi.

Kita vertus, įstaigą pasiekė ir ne tokios linksmos naujienos – automobilių skaičius komisariatuose ateityje bus mažinamas. Dabartiniais skaičiavimais, mūsų komisariate jų turėtų sumažėti nuo esamo 21 iki 14.

Viršininkas mano, kad su tokiu mažu transporto skaičiumi dirbti būtų sudėtinga ir tikisi, kad šie laukiantys pokyčiai dar nėra galutiniai.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *