Ukmergiškis – tarp geriausiųjų

Ukmergiškis – tarp geriausiųjų / Paulius Šemeta vairuoti moko jau 17 metų.

Portalas DELFI, bendradarbiaudamas su žurnalu „Reitingai“, neseniai pirmą kartą pristatė Lietuvos vairavimo mokyklų reitingus. Tarp efektyviausiai vairuoti mokančių B kategorijos (lengvieji automobiliai) instruktorių – savo vairavimo mokyklą turintis ir jau 17 metų dirbantis Paulius Šemeta. Šiuose geriausiųjų sąrašuose jis – vienintelis iš Ukmergės.

Rezultatai atskleidė, kokie mūsų šalies vairuotojus rengiančių institucijų efektyvumo rodikliai, taip pat – kokie įkainiai. Minėtas portalas pateikia instruktorių, kurių auklėtiniai dažniausiai išlaiko A, B ir C kategorijų vairavimo egzaminus iš pirmo karto, sąrašus.

Skelbiama, kad, mokomi aukščiausią rezultatyvumą pasiekiančių vairavimo instruktorių, daugiau kaip 65 proc. mokinių egzaminą išlaiko iš pirmo karto.

Prieš pradedant Lietuvos vairavimo mokyklų palyginamąjį vertinimą buvo apklausta 30 skirtingų interesų grupių: pradedant Lietuvos vairuotojų mokymo ir kvalifikacijos kėlimo mokyklų asociacijos, Valstybinės kelių transporto inspekcijos, valstybės įmonės „Regitra“ ekspertais ir baigiant atskirų vairavimo mokyklų vadovais, instruktoriais, mokiniais. Teirautasi, kurie kriterijai geriausiai atskleidžia vairavimo mokyklų kokybę, kokybės ir kainos santykį ir kurie aspektai labiausiai padeda apsispręsti renkantis mokyklą. Iš viso buvo paminėta per 20 kriterijų: pradedant kaina ar draugų rekomendacijomis ir baigiant tuo, ar vairavimo mokykla yra socialiai atsakinga.

Iš viso šiuo metu Lietuvoje dirba per 1600 vairavimo instruktorių ir mokytojų.

UŽ inf.

Šiauliai Jūsų gyvenamasis mietas? – įgykite B kategorijos automobilio teises Jago vairavimo mokykloje.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *