Ukmergiškius vaišino tortu

Ukmergiškius vaišino tortu / Padėka ukmergiškiams – tortas.

Atėję į „Maximos“ parduotuvę Žiedo gatvėje jos pirkėjai penktadienį galėjo nemokamai pasivaišinti tortu. Tai buvo šios įmonės padėka.

Ukmergėje „Maximos“ įmonė padėkojo ir vietiniams gamintojams, kurių produkcija prekiauja jos tinklo parduotuvės.

Tortai buvo įspūdingi. Jie dengė prie parduotuvės išrikiuotus stalus ir kiekvienas jų svėrė daugiau nei 40 kg. Aštuonių tortų ukmergiškių vaišėms pakako.

Parduotuvėje pirkėjų dar laukė po vieną eurą kainuojančių maisto bei buities prekių paketai. Šių buvo visą savaitgalį.

Tortais savo klientus vaišino parduotuvės darbuotojos ir net pati „Maximos“ įmonės generalinė direktorė Kristina Meidė. Ji padėkojo ir pirkėjams, ir vietiniams gamintojams, kurių produkcija prekiauja ne tik Ukmergės, bet ir didžioji dalis „Maximos“ tinklo parduotuvių. Pasak įmonės vadovės, ji spėjo įsitikinti, jog pirkėjai gana gerai vertina ukmergiškių gaminius.

Su šių produktų gamintojais – UAB „Ukmergės duona“, UAB „Zujų paukštynas“, savo padalinį Ukmergėje turinčia pieno perdirbimo įmone „Rokiškio sūris“ bei ukmergiškiu bitininku L. Kazėnu – „Maximos“ generalinė direktorė susitiko Ukmergės kraštotyros muziejaus salėje. Ji įteikė jiems „Ačiū“ turo suvenyrus bei aptarė tolimesnio bendradarbiavimo perspektyvas.

Susitikime dalyvavo ir rajono meras Rolandas Janickas. Svečiams jis priminė, jog beveik Lietuvos centre, keturių kelių sankryžoje, esantis mūsų miestas yra gana palankus prekybai – į parduotuves Ukmergėje užeina ne tik jos gyventojai, bet ir pro šalį pravažiuojantys keleiviai.

O vietiniams gamintojams Ukmergės meras palinkėjo nepaleisti iš rankų rinkos ir plėsti ją savo gaminių asortimentais bei jų kokybe. „Mums yra svarbi kiekviena – ir jūsų, ir kitų investuotojų – kuriama darbo vieta“, – pabrėžė jis.

Ukmergė buvo septinta „Maximos“ padėkos stotelė. Ji jau aplankė Anykščius, Visaginą, Kėdainius, Marijampolę, Druskininkus, Radviliškį. Žada aplankyti visą Lietuvą.

Lietuvoje ši įmonė turi daugiau nei pustrečio šimto parduotuvių.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *